Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Zlavomix.sk zľavové kupóny a zľavy

Zľavy až 90 % v sekcii Akcia týždňa na Zlavomix.sk

+ 3,5 % naspäť z nákupu

Hromadné nakupovanie a kolektívne zľavy 40-90%. Hneď na hlavnej stránke nájdete sekciu Akcia týždňa s tými naj zľavami. viac

Zľavy 75 % v totálnom výpredaji na Zlavomix.sk

+ 3,5 % naspäť z nákupu

Totálny výpredaj na Zlavomix.sk Siahnite po TOP ponukách a ušetrite. viac

Zľava 2 € za registráciu na Zlavomix.sk

+ 3,5 % naspäť z nákupu

Stačí sa zaregistrovať a pri nákupe nad 12 € si uplatniť túto zľavu. viac

O obchode Zlavomix.sk

Zlavomix pobyty

Chcete sa zrelaxovať alebo dopriať svojej milovanej polovičke romantické prekvapenie? Premýšľate či vyraziť na relaxačný pobyt alebo niekam na výlet? Spojte príjemné s príjemnejším. Na Zlavomix.sk nájdete výhodné zájazdy, ale aj ponuku wellness pobytov na predĺžený víkend. Vyrazte na miesta, kde viete spojiť turistiku, pamiatky a oddych do jedného. Na Zlavomix si určite vyberiete.

Zlavomix darčeky

Chceli by ste obdarovať blízkych, dať im niečo dokonalé, ale zároveň by ste radi ušetrili nejaké to euro? Veľmi populárnym darčekom je napríklad stieracia mapa pre vášnivých cestovateľov. Malých chlapcov zasa zaručene poteší svietiaca autodráha. A čo si takto navodiť pocit raja u seba doma? Ako na to? Pomôže vám závesné hojdacie kreslo. Na zľavovom portáli Zlavomix nájdete rôzne veci od výmyslu sveta. S kúpou neváhajte, pretože všetky akcie sú časovo obmedzené.

Luxusná móda Zlavomix

Poznáte ten pocit, keď chodíte okolo obchodov a vidíte všetky tie krásne veci, ktoré stoja majetok? Vďaka portálu Zlavomix.sk si môžete luxus dopriať aj vy. Kvalitná móda za najlepšie ceny patrí do portfólia Zlavomixu tiež. Kúpite tu dokonca aj detské veľkosti, takže super trendy veci môžu nosiť aj vaši najmenší.

Zlavomix cashback

Ceny na portáli Zlavomix sú neodolateľné už samy o sebe. Super správou je, že môžete ušetriť ešte viac. Využite cashback a dostanete pri každom nákupe cez Tipli späť na svoj účet 3,5 %. Vďaka tomu bude každý nákup cez zľavový portál Zlavomix.sk ešte výhodnejší. Doprajte si wellness, výlet, darčeky, módu a mnohé ďalšie produkty či služby za prvotriedne sumy. So Zlavomixom môžete mať najvyššou kvalitu za tie najnižšie ceny. Vyberte, objednajte a užívajte.

 • Věděli jste, že v obchodě Slevoking.cz můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie Groupon można robić zakupy także w Polsce?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Zlavomix.sk

Myslíte si, že o luxuse môže snívať len horných desaťtisíc? Omyl. Luxusný wellness pobyt, víkend v Tatrách, parádne darčeky od výmyslu sveta, ba dokonca aj móda za exkluzívne nízke ceny je tu pre každého. Stačí navštíviť Zlavomix.sk a vyberať si zo širokého portfólia kvalitných a krásnych vecičiek či pobytov za najnižšie ceny.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3,5 % späť z ceny nákupu v obchode Zlavomix.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.