Hľadáme požičovňu automobilov

Bez auta je život o niečo ťažší. Dnes už automobil vlastní skoro každá rodina. Napriek tomu občas potrebujeme auto, najčastejšie na dovolenke. Takto môžete precestovať aj odľahlé a turistami tak nenavštevované miesta a zažiť dobrodružstvo, na ktoré sa nezabúda. Požičať si auto snov je na dosah na pár klikov. Stačí si vyhľadať autopožičovňu vo vašom okolí a vybrať si auto podľa predstáv.

Hľadanie vhodného auta vám uľahčí vyhľadávač, ako je Rentalcars. Stačí si zadať miesto, dátum a čas vyzdvihnutia a vrátenia vozidla. Mnoho autopožičovní umožňuje vrátiť auto na na iné miesto, ako ste ho vyzdvihli.

Avon pre krajšie ženy a lepšiu spoločnosť

Avon je kozmetická spoločnosť, ktorá sa stará nielen o krásu všetkých žien, ale aj o ich lepšie...
21.8.2018 Zobraziť článok

Vianočné nákupy s Evitou 2018 - Kompletný…

Máte už nakúpené vianočné darčeky? Nie? Tak je najvyšší čas. Od 1. decembra 2018 prebieha...
28.11.2018 Zobraziť článok

Ako kúpiť zimné bundy na Zaful ešte…

Zima klope na dvere, a preto je najvyšší čas poctivo sa na ňu pripraviť. Prežite chladné dni v...
8.11.2018 Zobraziť článok

Kde hľadať autopožičovňu

Požičať auto si môžete aj osobne v konkrétnej autopožičovni. Riskujete však, že auto nebude k dispozícii na dátumy, kedy ho potrebujete, alebo vám nemusí model a cena auta práve vyhovovať. Neriskujte a rezervujte si svoje vozidlo v dostatočnom časovom predstihu online. Je to nielen pohodlnejšie, ale aj rýchlejšie a lacnejšie. Stránky ako Rentalcars.com alebo Iberia.com vedia porovnať cenové ponuky viacerých autopožičovní. Alternatívou k požičovni automobilov je portál Blablacar.com, kde môžete vyhľadať ale i ponúknuť spolujazdu.

Na čo dávať pozor pri požičaní auta

Požičanie auta môže so sebou priniesť občas nepríjemné komplikácie. Informujte sa o podmienkach autopožičovne vopred a vyhnete sa tak problémom či nepríjemným prekvapeniam. Väčšina autopožičovní požaduje, aby ste boli vlastníkom kreditnej karty a môžu si časť sumy z nej zablokovať ako zálohu. Môže ísť o nemalú čiastku, preto si tento fakt overte vopred.

Častou podmienkou je aj samotný vek vodiča, od ktorého závisí výsledná cena za požičanie vozidla. Čím je vodič mladší, tým môže byť cena prenájmu auta vyššia. Poplatky navyše sa môžu vyskytnúť aj v prípade zapísania druhého vodiča a zapožičania GPS navigácie.

Pri samotnom vyzdvihnutí vozidla sa opýtajte aj na spôsob jeho vrátenia a mieste odparkovania. Taktiež si vždy prezrite dôkladne všetky vady na aute a spravte si fotku každej strany automobilu.

Ako požičať auto výhodne

Ak nechcete minúť za požičanie automobilu celý majetok, rezervujte si vozidlo online a s časovým predstihom aj niekoľko týždňov. Na poslednú chvíľu môžu byť tie najlepšie autá už zarezervované. Prezrite a porovnajte si ponuky z viacerých stránok. Požičajte si auto z portálu Rentalcars.com, Booking.com alebo Iberia.com. Práve tu získate časť zo sumy za prenájom auta späť na účet vďaka systému cashback od Tipli.

Odmeny vám už nikdy neutečú

s doplnkom do prehliadača

  • Přejdite a získajte odmeny priamo zo stránky obchodu
  • Prezrite si aktuálne zľavy a akcie
Získať doplnok Dostupné pre prehliadač Google Chrome a Firefox

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1345 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo