Signal-nabytok.sk

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Signal-nabytok.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2 % v obchode Signal-nabytok.sk

Platí do 24.10.2021

 
   

Internetový obchod Signal-nábytok.sk je kvalitným predajcom nábytku a doplnkov do domácnosti za skvelé ceny. Rýchla doprava a široký sortiment...

Zľavy až 54 % na nábytok na Signal-nabytok.sk

+ 2 % naspäť z nákupu

Limitovaná ponuka nábytku v eshope Signal-nábytok.sk. viac

O obchode Signal-nabytok.sk

Internetový obchod Signal-nábytok.sk je predajcom kvalitného nábytku a doplnkov do domácnosti. Široká ponuka a skvelé ceny sú zárukou spokojnosti. Nezáleží na tom, či zháňate doplnky do obývačky, detskej izby, spálne, či kúpeľne. V ponuke sú samozrejme aj zrkadlá a narozdiel od množstva iných internetových obchodov aj detský nábytok. Eshop Signal-nábytok má aj vlastnú dopravu, ktorou rozváža objemnejší tovar. Ochotní zamestnanci vám radi pomôžu s vynáškou tovaru. Chcete ušetriť? Využite Signal-nábytok zľavy a nezabudnite ani na cashback, ktorý vám ponúka Tipli.

Signal-nábytok.sk

V internetovom obchode Signal-nábytok.sk nájdete kvalitné kuchyne, kúpelne, obývacie steny, gauče, postele, ale aj bytový textil či bytové doplnky.  Exkluzívne zakúpite značkový nábytok vysokej kvality, ktorý vám bude slúžiť ešte dlhé roky. Nebojte sa investovať do zariadenia vašej domácnosti. Zariaďte si krásne bývanie u odborníka, ktorým eshop Signal-nábytok zaručene je.

signal-nábytok obývačka

Signal-nábytok kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a poradenstvo je pre Signal-nábytok zákaznícky servis tá najväčšia priorita. Možný je telefonický kontakt alebo emailová komunikácia. Všetky potrebné údaje nájdete na stránke predajcu. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 16 hodín. V prípade reklamácie kontaktujte taktiež zákaznícke centrum, kde vám ochotne pomôžu a poradia s ďalším postupom. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Napríklad Signal-nábytok facebook, kde nájdete všetky novinky a zaujímavé tipy. Napríklad na ten najlepší záhradný nábytok.

Nakúpte v obchode Signal-nábytok cez Tipli a získajte cashback až 2 % z vášho nákupu.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Sconto nábytek.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na Bazylia.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Signal-nabytok.sk

Internetový obchod Signal-nábytok.sk je kvalitným predajcom nábytku a doplnkov do domácnosti za skvelé ceny. Rýchla doprava a široký sortiment patria medzi najväčšie výhody tohto eshopu. Chcete ušetriť? Využite Signal-nábytok zľavový kód.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2 % späť z ceny nákupu v obchode Signal-nabytok.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.