O obchode More zliav

Nestihli ste letnú dovolenku? Nezúfajte. Zaplávajte si aspoň v mori zliav a nízkych cien na Morezliav.sk, kde nájdete širokú ponuku zájazdov a víkendových pobytov.

Portál MoreZliav.sk Vám ponúka každý deň neuveriteľne výhodné ponuky. Môžete si kúpiť kupóny so zľavou na zájazdy, pobyty, do reštaurácií, na masáže, relax, wellness, krásu, zábavu, módu, obchody a iné. MoreZliav.sk ponúka možnosť vybrať si vždy z viacerých aktuálne platných zliav a následne si ich naraz objednať. Nemusíte teda objednávku posielať za každú zľavu zvlášť ako na iných zľavových portáloch. Pri spôsobe platby máte na výber až zo 4 možností.

MoreZliav reštaurácie

Ak vám napríklad po lyžovaní vyhladne alebo ste len milovníkmi skvelého jedla, tak MoreZliav má aj pre vás niečo špeciálne. Jedná sa o viaceré reštaurácie, ktoré ponúkajú skvelé špeciality za tie najlepšie možné ceny. Vychutnať si môžete rôzne špeciality ale aj tradičné jedlá, ktoré v typickej slovenskej reštaurácii nemôžu chýbať.  Prečo si nevylepšiť pobyt poškádlením chuťových pohárikov?

morezliav pobyty

MoreZliav pobyty

Ponuka pobytov je skutočne bohatá, nielen čo sa regiónov, ale aj typov týka. Prevládajú však najmä wellness pobyty. Rozhodnúť sa, ale môžete navštíviť niektorý z tradičných hotelov vo Vysokých Tatrách alebo zvoliť niečo úplne iné. Fantázii sa predsa medze nekladú. Ak si chcete dopriať prepych, na výber sú luxusné pobyty v exkluzívnych hoteloch. Tohtoročná dovolenka tak rýchlo prešla, ale vy by ste ešte radi niekde vycestovali? Zvoliť môžete aj napríklad víkendový pobyt alebo letný relax pobyt pre rodiny s deťmi. Samozrejme, nechýba kategória akciových pobytov, kde nájdete najlacnejšie ponuky za skvelé ceny. Využite MoreZliav zľavový kupón a ušetrite ešte viac.

MoreZliav tipy

Chcete ušetriť na vašom bookingu ubytovania? Prezrite si MoreZliav zľavy a zistíte, že možností je skutočne veľa. Vysoké Tatry lacnejšie, tak už nie sú iba snom ale každodennou realitou. Predstavte si majestátne vrcholky hôr, nádherné doliny, nedotknutú tatranskú prírodu a všadeprítomný pocit kľudu. Na čo ešte čakáte? MoreZliav ubytovanie je pre vás tým pravým riešením!

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Booking.com.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na Booking.com.

Recenzie More zliav

Ľubica

23.01.2024 5.0

Ďakujem

Vladimír R.

13.06.2017 5.0

Obchody, kde vás odmeníme

O More zliav

Nestihli ste letnú dovolenku? Nezúfajte. Zaplávajte si aspoň v mori zliav a nízkych cien na Morezliav.sk, kde nájdete širokú ponuku zájazdov a víkendových pobytov.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod More zliav.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa