96design

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

96design zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3 % v obchode 96design

Platí do 15.10.2021

 
   

Eshop 96design sa zaoberá predajom dizajnového nábytku a doplnkov do domácnosti. V základnej ponuke nájdete sedačky, kreslá, stoly, stoličky,...

O obchode 96design

Internetový obchod 96design ponúka dizajnový nábytok pre vašu domácnosť. V širokom spektre produktov nájdete nábytok, sedačky, stoličky, postele, skrine, svietidlá a ešte omnoho viac. K dispozícii je aj 96design zľavový kupón, ktorý vám pomôže výrazne ušetriť. A čo tak 96design doprava zdarma? Všetky podstatné informácie nájdete priamo na Tipli. Tak šup nakupovať!

96design svetlá

Nábytok premení 96design na niečo viac

Vďaka 96desing nemusíte obiehať nákupné centrá. Nájdete tam všetko pre spálňu, vrátane obliečok, prikrývok a vankúšov. V priebehu pár minút môžete z obyčajného nábytku spraviť niečo viac! 96design sedačky dokážu obývačke dodať jedinečný šmrnc. Sedacie súpravy s novým poťahom zrazu zmenia nielen celú sedačku, ale aj celú miestnosť. 96design recenzie hovoria za všetko. Sú kvalitné, majú sofistikovaný strih a elastický materiál. Navyše, sú finančne nenáročné.

96design doprava a platba

Internetový obchod 96design ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Pre všetky typy dopravy môžete využiť dopravu zdarma pri nákupe nad 700 eur. K dispozícii sú kuriérske služby za poplatok vo výške 9 €. Online platby sú bez dodatočného poplatku. K dispozícii je aj platba na dobierku a na faktúru. Keďže viac ako 70% tovaru má eshop 96design na sklade, svoju objednávku môžete očakávať expresne rýchlo.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Sconto môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode 9design môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O 96design

Eshop 96design sa zaoberá predajom dizajnového nábytku a doplnkov do domácnosti. V základnej ponuke nájdete sedačky, kreslá, stoly, stoličky, postele, skrine, ale aj svietidlá a nábytok do kúpeľne. Ak hľadáte iba doplnky do domácnosti, tak nezúfajte! Aj tie sa nachádzajú v internetovom obchode 96design. Nechcete platiť plnú sumu? Čo tak využiť 96design zľavový kód a výrazne ušetriť?

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu 3 %
Peniaze späť z nákupu 3 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode 96design?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.