BoMo

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

BoMo zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 1,5 % v obchode BoMo

Platí do 18.10.2021

 
   

Internetový obchod BoMo sa zaoberá predajom zdravých a chutných BIO produktov, ktoré dokážu zlepšiť váš život od základu. V ich ponuke však...

O obchode BoMo

Internetový obchod BoMo má vo svojej ponuke širokú škálu BIO produktov. Vybrať si môžete z alko aj nealko nápojov, bezlepkových potravín, trvanlivých potravín, vyskúšať môžete aj rôzne čokolády a sušienky, slané snacky, ale aj produkty na pečenie ako kypriaci prášok, puding, vanilkový cukor a BIO múku. Okrem zdravých potravín v BoMo môžete kúpiť aj drogériu, vďaka ktorej bude vaša domácnosť hygienicky čistá a voňavá. V obchode BoMo objednáte dokonca aj krmivo pre zvieratá a osivo do vašej záhradky.

Hľadáte podobné obchody? Neprehliadnite Naureus!

BoMo Bio potraviny


História

Zakladatelia internetového obchodu BoMo začali svoje on-line obchodovanie na českom trhu ponukou exkluzívnych alkoholických nápojov. Výber tých najkvalitnejších destilátov oceňujú zákazníci dodnes, a preto alkoholické nápoje z ich ponuky nevymizli. Ponuku však postupne rozširovali o tradičné české produkty, drogériu, dokonca aj potraviny pre zvieratá a osivo.

Doprava a platba

Cena dopravy sa odvíja od zvoleného spôsobu prepravy a hmotnosti vašej objednávky. Podrobný rozpis nájdete v tomto zozname. V internetovom obchode BoMo môžete za svoju objednávku zaplatiť platobnou kartou on-line, bankovým prevodom alebo na dobierku.

Zákaznícka linka

Na zákazníckej linke sú k dispozícii zamestnanci, ktorí vám radi pomôžu s výberom, kúpou aj reklamáciou tovaru. Obráťte sa na nich prostredníctvom telefónneho čísla +420 777 858 853 alebo napíšte na e-mailovú adresu ahoj@bomo.sk. K dispozícii máte aj kontaktný formulár.

BoMo múka

Reklamácia a vrátenie tovaru

Radi by ste zakúpený tovar reklamovali alebo chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy? Zavolajte na zákaznícku infolinku a na ďalšom postupe sa dohodnete s operátorom.

Sociálne siete

Novinky v BIO potravinách, inšpiráciu na zdravé recepty, ale aj akčné ponuky môžete sledovať na sociálnej sieti Facebook.

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O BoMo

Internetový obchod BoMo sa zaoberá predajom zdravých a chutných BIO produktov, ktoré dokážu zlepšiť váš život od základu. V ich ponuke však nájdete aj chovateľské potreby, produkty pre domácnosť a osivo. To všetko za skvelé ceny a s rýchlym doručením.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,5 % späť z ceny nákupu v obchode BoMo?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.