BoMo

O obchode BoMo

Internetový obchod BoMo má vo svojej ponuke širokú škálu BIO produktov. Vybrať si môžete z alko aj nealko nápojov, bezlepkových potravín, trvanlivých potravín, vyskúšať môžete aj rôzne čokolády a sušienky, slané snacky, ale aj produkty na pečenie ako kypriaci prášok, puding, vanilkový cukor a BIO múku. Okrem zdravých potravín v BoMo môžete kúpiť aj drogériu, vďaka ktorej bude vaša domácnosť hygienicky čistá a voňavá. V obchode BoMo objednáte dokonca aj krmivo pre zvieratá a osivo do vašej záhradky.

Hľadáte podobné obchody? Neprehliadnite Naureus!

BoMo Bio potraviny


História

Zakladatelia internetového obchodu BoMo začali svoje on-line obchodovanie na českom trhu ponukou exkluzívnych alkoholických nápojov. Výber tých najkvalitnejších destilátov oceňujú zákazníci dodnes, a preto alkoholické nápoje z ich ponuky nevymizli. Ponuku však postupne rozširovali o tradičné české produkty, drogériu, dokonca aj potraviny pre zvieratá a osivo.

Doprava a platba

Cena dopravy sa odvíja od zvoleného spôsobu prepravy a hmotnosti vašej objednávky. Podrobný rozpis nájdete v tomto zozname. V internetovom obchode BoMo môžete za svoju objednávku zaplatiť platobnou kartou on-line, bankovým prevodom alebo na dobierku.

Zákaznícka linka

Na zákazníckej linke sú k dispozícii zamestnanci, ktorí vám radi pomôžu s výberom, kúpou aj reklamáciou tovaru. Obráťte sa na nich prostredníctvom telefónneho čísla +420 777 858 853 alebo napíšte na e-mailovú adresu ahoj@bomo.sk. K dispozícii máte aj kontaktný formulár.

BoMo múka

Reklamácia a vrátenie tovaru

Radi by ste zakúpený tovar reklamovali alebo chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy? Zavolajte na zákaznícku infolinku a na ďalšom postupe sa dohodnete s operátorom.

Sociálne siete

Novinky v BIO potravinách, inšpiráciu na zdravé recepty, ale aj akčné ponuky môžete sledovať na sociálnej sieti Facebook.

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl?

Obchody, kde vás odmeníme

O BoMo

Internetový obchod BoMo sa zaoberá predajom zdravých a chutných BIO produktov, ktoré dokážu zlepšiť váš život od základu. V ich ponuke však nájdete aj chovateľské potreby, produkty pre domácnosť a osivo. To všetko za skvelé ceny a s rýchlym doručením.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod BoMo.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa