BoMo

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O obchode BoMo

Internetový obchod BoMo má vo svojej ponuke širokú škálu BIO produktov. Vybrať si môžete z alko aj nealko nápojov, bezlepkových potravín, trvanlivých potravín, vyskúšať môžete aj rôzne čokolády a sušienky, slané snacky, ale aj produkty na pečenie ako kypriaci prášok, puding, vanilkový cukor a BIO múku. Okrem zdravých potravín v BoMo môžete kúpiť aj drogériu, vďaka ktorej bude vaša domácnosť hygienicky čistá a voňavá. V obchode BoMo objednáte dokonca aj krmivo pre zvieratá a osivo do vašej záhradky.

Hľadáte podobné obchody? Neprehliadnite Naureus!

BoMo Bio potraviny


História

Zakladatelia internetového obchodu BoMo začali svoje on-line obchodovanie na českom trhu ponukou exkluzívnych alkoholických nápojov. Výber tých najkvalitnejších destilátov oceňujú zákazníci dodnes, a preto alkoholické nápoje z ich ponuky nevymizli. Ponuku však postupne rozširovali o tradičné české produkty, drogériu, dokonca aj potraviny pre zvieratá a osivo.

Doprava a platba

Cena dopravy sa odvíja od zvoleného spôsobu prepravy a hmotnosti vašej objednávky. Podrobný rozpis nájdete v tomto zozname. V internetovom obchode BoMo môžete za svoju objednávku zaplatiť platobnou kartou on-line, bankovým prevodom alebo na dobierku.

Zákaznícka linka

Na zákazníckej linke sú k dispozícii zamestnanci, ktorí vám radi pomôžu s výberom, kúpou aj reklamáciou tovaru. Obráťte sa na nich prostredníctvom telefónneho čísla +420 777 858 853 alebo napíšte na e-mailovú adresu ahoj@bomo.sk. K dispozícii máte aj kontaktný formulár.

BoMo múka

Reklamácia a vrátenie tovaru

Radi by ste zakúpený tovar reklamovali alebo chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy? Zavolajte na zákaznícku infolinku a na ďalšom postupe sa dohodnete s operátorom.

Sociálne siete

Novinky v BIO potravinách, inšpiráciu na zdravé recepty, ale aj akčné ponuky môžete sledovať na sociálnej sieti Facebook.

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O BoMo

Internetový obchod BoMo sa zaoberá predajom zdravých a chutných BIO produktov, ktoré dokážu zlepšiť váš život od základu. V ich ponuke však nájdete aj chovateľské potreby, produkty pre domácnosť a osivo. To všetko za skvelé ceny a s rýchlym doručením.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,5 % späť z ceny nákupu v obchode BoMo?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa