Obchody / Carrefour O Carrefour -

Carrefour

Pre obchod Carrefour práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z obchodov Bonprix alebo AliExpress.

Zľavový kód Bonprix 15 % na nákup

Platí do 29.01.2023

+ 5 % naspäť z nákupu

Zľavový kód Bonprix 15 % platí na nákup.

Zľavový kód AliExpress 3 $ na nákup

Platí do 01.02.2023

+ 10 % naspäť z nákupu

Zľavový kód AliExpress 3 $ platí na nákup.

O obchode Carrefour

Chystáte sa urobiť väčší nákup pre celú rodinu, alebo si iba chcete skočiť na niečo pod zub? Obidvom týmto požiadavkám vyhovie obchodný reťazec s potravinami Carrefour. Francúzska spoločnosť funguje už viac než 60 rokov a má množstvo predajní po celom svete. Pod jednou strechou v ňom nájdete veľký supermarket aj obchodný dom - čiže funguje ako hypermarket. V ponuke má široké množstvo všetkých druhov potravín v rôznych značkách. Každý tovar si tak môžete vybrať podľa vlastného vkusu a finančnej dostupnosti.

Obrázok

História

Carrefour znamená vo francúzštine križovatka. A práve neďaleko križovatky vznikla vôbec prvá predajnička veľkého reťazca obchodov s potravinami. Bolo to v roku 1957 na predmestí mesta Anneca. Táto malá predajnička dodnes existuje a je vôbec najmenšou predajňou Carrefouru na svete. Zakladatelia spoločnosti sú Marcel Fournier a bratia Denis a Jacques Defforeyovci. Postupom času sa dosah firmy zväčšoval a neustále vznikali nové a nové predajne. Rovnako vznikol koncept hypermarketu. To znamená, že pod jednou strechou nájdete veľký supermarket a obchodný dom. V roku 1999 sa francúzska spoločnosť spojila s Promodès, svojím vtedajším najväčším konkurentom na trhu. Dnes nájdete Carrefour v Európe, Ázií, ale aj Južnej Amerike.

Obchody, kde vás odmeníme

O Carrefour

Carrefour je reťazec obchodov s potravinami, ktorý pochádza z Francúzska. Aj na Slovensku nájdete viacero predajní, vďaka ktorým urobíte kompletný nákup potravín a tovaru do vašej kuchyne. Či už chcete skočiť iba po čerstvý chleba, alebo urobiť väčší nákup na týždeň, Carrefour vyhovie vašim požiadavkám.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Carrefour.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa