Obchody / Carrefour O Carrefour -

Carrefour

O obchode Carrefour

Chystáte sa urobiť väčší nákup pre celú rodinu, alebo si iba chcete skočiť na niečo pod zub? Obidvom týmto požiadavkám vyhovie obchodný reťazec s potravinami Carrefour. Francúzska spoločnosť funguje už viac než 60 rokov a má množstvo predajní po celom svete. Pod jednou strechou v ňom nájdete veľký supermarket aj obchodný dom - čiže funguje ako hypermarket. V ponuke má široké množstvo všetkých druhov potravín v rôznych značkách. Každý tovar si tak môžete vybrať podľa vlastného vkusu a finančnej dostupnosti.

Obrázok

História

Carrefour znamená vo francúzštine križovatka. A práve neďaleko križovatky vznikla vôbec prvá predajnička veľkého reťazca obchodov s potravinami. Bolo to v roku 1957 na predmestí mesta Anneca. Táto malá predajnička dodnes existuje a je vôbec najmenšou predajňou Carrefouru na svete. Zakladatelia spoločnosti sú Marcel Fournier a bratia Denis a Jacques Defforeyovci. Postupom času sa dosah firmy zväčšoval a neustále vznikali nové a nové predajne. Rovnako vznikol koncept hypermarketu. To znamená, že pod jednou strechou nájdete veľký supermarket a obchodný dom. V roku 1999 sa francúzska spoločnosť spojila s Promodès, svojím vtedajším najväčším konkurentom na trhu. Dnes nájdete Carrefour v Európe, Ázií, ale aj Južnej Amerike.

Obchody, kde vás odmeníme

O Carrefour

Carrefour je reťazec obchodov s potravinami, ktorý pochádza z Francúzska. Aj na Slovensku nájdete viacero predajní, vďaka ktorým urobíte kompletný nákup potravín a tovaru do vašej kuchyne. Či už chcete skočiť iba po čerstvý chleba, alebo urobiť väčší nákup na týždeň, Carrefour vyhovie vašim požiadavkám.

Carrefour v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Carrefour.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa