Cigabuy

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O obchode Cigabuy

Internetový obchod Cigabuy prináša, tak ako napovedá názov elektronické cigarety a v ponuke nájdete aj náplne do elektronických cigariet. K dispozícii je aj cashback od Tipli, čiže peniaze naspäť z každého nákupu. Nezabudnite ani na Cigabuy zľavový kód a mnohé ďalšie výhody.

Cigabuy

Špičkový zákaznícky servis je ďalšou z veľkého počtu výhod, ktoré Cigabuy ponúka. Kontaktovať ho môžete telefonicky alebo mailom alebo online pomocou kontaktného formuláru, či pomocou online chatu. CIgabuy zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 9:30 do 18 hodín. Odborná rada sa bezpochyby vždy hodí. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Či už Cigabuy facebook, Pinterest alebo Youtube.

Obrázok

Cigabuy zľavy a tipy

Chcete ušetriť ešte viac? Sledujte Cigabuy zľavy a získajte tie najlepšie ponuky, aké boli kedy k dispozícii. Nákupy online, sú aktuálne jednoduchšie ako kedykoľvek predtým, a tak rozhodne neváhajte a doprajte si napríklad elektronickú cigaretu alebo náplň. CIgabuy je špecialista vo svojom odbore a skutočne vám prináša perfektný pomer medzi cenou a kvalitou, ktorý by ste určite nemali premeškať. 

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku AliExpress.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku AliExpress.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Cigabuy

Internetový obchod CigaBuy je veľkým predajcom elektronických cigariet a doplnkov za skvelé ceny. Pridajte rýchle doručenie a máte presne to, čo hľadáte. V košíku pridajte CigaBuy zľavový kód a stiahnite cenu na úplne dno.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 4 % späť z ceny nákupu v obchode Cigabuy?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.