Obchody / Služby / EXIMBANKA O EXIMBANKA -

EXIMBANKA

O obchode EXIMBANKA

Eximbanka história

Finančná inštitúcia Eximbanka Slovensko vznikla v roku 1997. Bola zriadená zákonom o Exportno-importnej banke. Postupne sa zaužíval skrátený názov Eximbanka SR. Táto inštitúcia sa zaraďuje medzi banky určené pre korporátnych klientov. Zameriava sa na financovanie spoločností, ktoré sa zameriavajú na export a import. Rešpektuje svojich partnerov, ktorými sú nielen samotní klienti, ale aj dodávatelia či obchodné komory.

Eximbanka Slovensko

Hlavnou myšlienkou založenia banky bola podpora slovenského exportu. Práve preto ponúka Eximbanka široké portfólio bankových služieb, ale aj poistenie rôzneho druhu. Cieľom banky je tiež prepojiť bankové a poistné produkty tak, aby bola dosiahnutá maximálna miera zabezpečenia v prípade úverov. Vďaka tomuto zabezpečeniu je získanie úveru značne zjednodušené.

Eximbanka úvery

Pri podnikaní má len málo šťastlivcov možnosť financovania z vlastných zdrojov bez nutnosti úveru. Ak sa váš biznis zameriava na export, môžete požiadať o rozličné Eximbanka úvery, ktoré naštartujú či pozdvihnú vaše podnikanie. Na webe si môžete vyberať z portfólia finančných produktov ako priame úvery, refinančné úvery či záručné produkty. Vyberte si svoj produkt a vyplňte Eximbanka kontaktný formulár. Banka vás bude obratom kontaktovať.

Eximbanka poistenie

Výhodou poistenia prostredníctvom Eximbanky je, že táto inštitúcia vám poistí aj riziká, ktoré iná poisťovňa či banka nepoistí. Ide najmä o prípady, kedy podnikateľ bojuje s nevôľou platenia zo strany zahraničných klientov. Práve pre tieto prípady je tu Eximbanka poistenie. Na stránkach Eximbanka.sk nájdete presný zoznam produktov, takže si len stačí vybrať ten, ktorý spĺňa kritéria pre vaše podnikanie.

Eximbanka produkty

 • pôžičky
 • poistenie

 • Hledáte podobný obchod v Čechách? Můžeme vám doporučit Oberbank.cz.
 • Podobny sklep Nestbank.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.
 • EXIMBANKA zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

  Bezplatné poradenstvo EXIMBANKA

  31.12.2023

  Obchody, kde vás odmeníme

  O EXIMBANKA

  Banka určená pre korporátnych klientov, presne takou je Eximbanka. Prioritne sa zameriava na klientov, ktorých podnikateľská činnosť je postavená na exporte. Samotná banka vznikla s cieľom podporiť obchod a okrem bankových služieb ponúka aj široké portfólio poisťovacích produktov. Pokiaľ podnikáte v sfére obchodu zameraného na dovoz a vývoz, Eximbanka SR je zárukou vyše 20-ročnej istoty a skúsenosti.

  Presmerovanie prebehlo úspešne.

  Pripísanie odmeny na váš účet

  Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

   Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

   Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

   Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

  Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod EXIMBANKA.

  Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

  Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

  - alebo -
  Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
  Máte už účet? Prihláste sa