Obchody / Lekárne / Gndrink O Gndrink -

Gndrink

O obchode Gndrink

Good night drink pre lepší spánok

Spánok je pre život človeka veľmi dôležitý. Stáva sa však, že s ním často máme problémy. Nevieme zaspať. Preto je tu Good night drink. Je to nealkoholický, jemne perlivý zdravý nápoj, ktorý sa vyrába z medovky lekárskejchmeľu a perlivej alpskej vody. Vznikol v Rakúsku.

Na dobrú noc

Good night drink je vhodný pre všetkých, ktorí majú problémy so spánkom a potrebujú ho skvalitniť. Tento drink nielen že pomáha pri zaspávaní, ale aj upokojuje. Preto nie je určený len čisto pre nespavcov, ale aj pre športovcov, študentov a ľudí trpiacich stresom. Je odporúčané piť ho 30 až 40 minút pred spánkom. 

Obrázok
Good night drink benefity

Recenzie Good night drinku

Recenzie nám vždy pomáhajú rozhodnúť sa pri kúpe. A aj na Gndrinku recenzie nájdete a pomôžu vám.

Obrázok
Gndrink recenzie

Za dobrú cenu aj s dopravou

Drink si môžete kúpiť vo viacerých veľkostiach balenia. Najmenšie má šesť kusov plechoviek, predáva sa aj dvanásť kusové balenie, ale aj najväčšie 24 kusové. Ak si objednáte to najväčšie, máte poštovné zadarmo.

Dopravu platíte len pri objednávke 6 a 12 kusových balení drinku. Doručenie prebieha buď prostrednístvom Slovenskej pošty alebo kuriérskej spoločnosti UPS. Cena dopravy závisí od výberu platobnej metódy. Pri platbe prevodom je cena dopravy 4 EUR a pri platbe na dobierku (pri prevzatí) je cena 4,50 EUR. 

Good night drink na sociálnych sieťach

Zaujímavosti, zľavy a akcie o Good night driku môžete sledovať aj prostredníctvom Facebooku, Instagramu a YouTube. Na web stránke Good night drinku je aj živý chat a tiež ich môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu a telefonicky.

Obchody, kde vás odmeníme

O Gndrink

Internetový obchod Gndrink je predajcom nápoja na sladké sny, lepšiu regeneráciu a lepšie zaspávanie. Využite aj Gndrink zľavový kupón a ušetrite.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Gndrink.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa