HPobchod

O obchode HPobchod

HP obchod, slovenský špecialista na HP

EshopHPobchod.sksa zameriava prevažne na predaj počítačov, notebookov, tlačiarní tonerov, rôznych PC pomôcok a ďalších služieb v oblasti servisu. Produkty z HP obchodu využijete naozaj každý deň. Či už pri práci alebo na zábavu. Užite si nákupy pohodlne a bez starostí z domu prostredníctvom eshopu HPobchod.sk.

Kvalitné HP produkty

SpoločnosťHewlett-Packardfunguje už od roku 1938, kedy ju založili dvaja kamaráti zo Stanfordskej univerzity v garáži v Palo Alto v Kalifornii. Dlhé roky sa radí medzi popredných výrobcov a predajcov výpočtovej techniky. Kvalitnépočítače,notebooky, tlačiarneči inéPC príslušenstvosú pre značku typické. Značku HP kúpite okrem iného aj u dlhoročného slovenského špecialistu na túto značkuHP obchod.

Poradňa HPobchod.sk

Neviete si rady ako vybrať notebook? Trápia vás vaše HP produkty a netušíte ako problém vyriešiť? Najväčší slovenský odborník na produkty značky HP poskytuje kvalitný zákaznícky servis a veľmi rád vám pomôže. Na webe máte k dispozícii poradňu. Ak máte problém, ktorý potrebujete riešiť okamžite, zavolajte si na infolinku. Odborní poradcovia vám radi pomôžu s výberom produktov, ale aj s technickými komplikáciami, ktoré sami neviete vyriešiť.

HPobchod.sk náhradné diely

Keďže sa internetový obchod HPobchod.sk už od roku 2008 špecializuje výlučne na predaj a servis elektroniky značky Hewlett-Packard je samozrejmosťou, že tu zoženiete aj potrebné náhradné diely. Či už potrebujete originál náplne do tlačiarne alebo máte pokazenú nabíjačku, na webe HPobchod.sk si poradia s každým vašim problémom. Nakupujte kvalitné rokmi overené počítačové produkty v eshopeHPobchod.ska budete spokojný.

 • V podobném eshopu můžete nakupovat i v Česku, podívejte se naFastTech.com.
 • Podobny sklepSaturn.plmamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odmeníme

O HPobchod

Premýšľate že treba vymeniť váš starý počítač za nový? V HP obchod nájdete veľký výber elektroniky HP pre váš firemný office alebo domácnosť. Internetový obchod HPobchod.sk sa zameriava na predaj počítačov HP či iných produktov od tejto vychýrenej značky. Poskytuje tiež služby v oblasti servisu. Pozrite si celé portfólio predajcu a vyberte si svoje produkty.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod HPobchod.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa