Obchody / Služby / ING bank O ING bank -

ING bank

O obchode ING bank

ING Banka pre korporátnych klientov

Korporátna banka ING prináša už dlhé roky svoje služby medzinárodným, ale aj veľkým slovenským firmám, peňažným inštitúciám, investičným spoločnostiam a iným korporátnym klientom. Firemní klienti môžu využiť služby ako poradenstvo, úvery či zábezpeku rizík. Pozrite sa, čo všetko môžu firemní klienti zo služieb banky využívať.

Postavenie ING na Slovensku

ING Bank N.V. pôsobiaca u nás, je pobočkou dlhé roky fungujúcej holandskej ING banky. Na Slovensku funguje len korporátna divízia banky, ktorá je určená výhradne firemným klientom. Na náš finančný trh vstúpila už v roku 1991 a od roku 1992 nadobudla postavenie pobočky zahraničnej banky. Radí sa medzi členské banky Asociácie bánk Slovenska. Vďaka tomu má relevantné postavenie na slovenskom bankovom trhu.

ING banka produkty

Portfólio produktov pre korporátnych klientov je skutočne pestré. ING banka sa zameriava na úvery, zábezpeky pohľadávok, finančné poradenstvo ale aj bežné hotovostné či bezhotovostné transakcie. Každý korporátny klient si medzi produktami a službami nájde tie, ktoré mu pre jeho účely najlepšie vyhovujú. Kliknite si na web INGbanka.sk a vyberte si svoje produkty pre firmu. Dohodnite si stretnutie a založte firemný účet v ING Banke Slovensko.

ING Banka pobočky na Slovensku

ING Bank nefunguje ako bežné retailové banky. Na Slovensku neexistuje široká sieť pobočiek v každom meste. Pre osobné návštevy je nutné zájsť na centrálu, ktorá sa nachádza v Bratislave. Hotovostné operácie korporátni klienti pohodlne zrealizujú na pobočkách Slovenskej pošty alebo cez internet banking, takže fyzická návšteva pobočky na bežné fungovanie nie je potrebná. Do pobočky treba zájsť naozaj len v nevyhnutných prípadoch. Pozrite si kódy bánk a bankujte pohodlne.

Hledáte stejný obchod v Čechách? Můžeme vám doporučit INGBanka.cz.

Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odmeníme

O ING bank

Keď sa povie banka, každý si hneď predstaví pobočku, hypotéky, sporenia a bankové účty. ING Banka však nie je úplne bežnou bankou. Špecializuje sa na veľké firmy a korporácie. Tie majú špecifické požiadavky, ktoré si vyžadujú osobitný prístup. Pre veľkých korporátnych klientov je určená ING Banka. Všetky produkty sú prispôsobené nášmu trhu a zároveň vychádzajú z dlhoročných skúseností finančnej skupiny ING.

ING bank v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod ING bank.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa