OKcomp

O obchode OKcomp

O obchode OKcomp

Internetový obchod Okcomp, ktorý sa zameriava prevažne na predaj počítačov, notebookov, televízorov, plniacich sád, kamerových systémov, dochádzkových systémov a ďalších služieb v oblasti servisu. Produkty z OKcomp využijete naozaj každý deň – nájde tu všetko potrebné pre podnikanie, alebo domácnosť, čo vám uľahčí a spríjemní život. Užite si nákupy pohodlne a bez starostí.

Predajne OKcomp

Hľadáte kvalitnú elektroniku, počítače, notebooky, či si chcete zabezpečiť domov kamerovým systémom, tak nakupujte v OKcomp Žilina. Nakupovať môžete pohodlne cez internet v e-shope okcomp.sk alebo v predajni, ktorá sa nachádza v Žiline. Otváracia doba predajne: Pondelok - Piatok : 8:00-17:00, Sobota - Nedeľa: zatvorené. Najlepšie ceny, obrovský výber elektroniky - to všetko OKcomp ponúka svojim zákazníkom.

Okcomp e-shop

V e-shope Okcomp nájdete tu široký sortiment spotrebnej elektroniky: monitory, pokladničné systémy, telefóny, notebooky, skenery, televízory, tlačiarne, príslušenstvo a ďalší tovar. Obchod ponúka aj kvalitné počítače COMFORT, na ktoré je poskytovaný celorepublikový servis. Vďaka plniacim sadám CROCODILE môžete ušetriť až 70% nákladov na tlač. Atrament v tlačiarni môžete kedykoľvek doplniť, keď sa vám minie.

OKcomp služby

Bojíte sa, že nemáte prehľad o tom, kto sa pohybuje vo vašom dome alebo na vašom pozemku? OKcomp vám pomôže s výberom a inštaláciou tých najlepších kamerových systémov. Ak vám váš počítač nefunguje ako má, tak sa obráťte na OKcomp. Okcomp poskytuje záručný aj pozáručný servis výpočtovej techniky, počítačov, notebookov, zabezpečenie proti vírusom a škodlivému softvéru a podobne. Firma vám zriadi aj vysokorýchlostný internet od spoločností T-mobile a T-com.

OKcomp leták

Nakupujte elektorniku, počítače, kamerové systémy za skvelé ceny. Nezabudnite sledovať pravidelne OK comp leták. Na jednom mieste si v pohodlí vašej obývačky prelistujete všetky najnovšie info o akciových ponukách. Presne tie pravidelne prináša OKcomp zľavy, vďaka ktorým môžete nakupovať elektroniku za tie najlepšie ceny na našom trhu.

 • V podobném eshopu můžete nakupovat i v Česku, podívejte se na FastTech.com.
 • Podobny sklep Saturn.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odmeníme

O OKcomp

Premýšľate nad kúpou nového počítača? V Okcomp nájdete veľký výber elektroniky pre vašu firmu alebo domácnosť. Internetový obchod Okcomp sa zameriava na predaj elektroniky, počítačov Comfort, plniacich sád CROCODILE, ďalej poskytuje služby v oblasti servisu, registračných pokladní, obchodných systémov, kamerových systémov, bezpečnosti a dochádzkových systémov.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod OKcomp.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa