Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Letáky z kategórie Ostatné

Kondomshop leták informácie

Nezmeškajte žiadne výhodné akcie na nákup za super ceny v e-shope Kondomshop.sk. Prelistujte si najnovší Kondomshop leták a už nikdy vám neunikne žiadna príležitosť na nákup za tie najlepšie ceny. Nakupujte pohodlne a najmä disktrétne z domova kondómy od overených značiek. Okrem toho v e-shope zakúpite aj iné kvalitné produkty a pomôcky zo sveta erotiky, ktoré spestria vaše intímne chvíle s partnerom.

Internetový predajca Kondomshop je rokmi overený odborník na predaj prezervatívov a iných pomôcok, ktoré okorenia vaše chvíľky v spálni. Pridanou hodnotou spoločnosti je okrem dlhoročného pôsobenia na trhu aj to, že sa stará o šírenie osvety v oblasti bezpečného sexu. Nikdy nezabúdajte, že zdravie je prvoradé a treba si ho chrániť.

Častokrát sa stáva, že človek na ochranu zabúda. Z rôznych príčin. Napríklad preto, pretože nákup tohto druhu tovaru v kamennej predajni, drogérii či lekárni, býva sprevádzaný pohoršenými alebo posmešnými pohľadmi okolia. Predíďte nepríjemným chvíľam pri pokladni a nakupujte kondómy pohodlne a diskrétne z domova v e-shope Kondomshop.sk.

Tovar vám doručia expresne rýchlo až k vašim dverám. E-shop si navyše dáva záležať, aby svojim zákazníkom doručoval výhradne čo najnovší tovar, ktorý spľňa maxmálne požiadavky na bezpečnosť. Okrem širokého výberu prezervatívov overených značiek v Kondomshope zožniete aj iné druhy tovaru ako napríklad erotické pomôcky. Vyberte si zo širokého portfólia vibrátorov rôznych ďalších pomôcok, ktoré ozvláštnia vaše momenty s partnerom.

Zháňate darček na výročie alebo iný sviatok spojený s partnerstvom? Premýšľate, že vyskúšate niečo nové? Vyberte si zo širokej ponuky vibrátorov a ďalších hračiek vychýrených značiek LELO, We-Wibe, Womanizer a iných a potešte svojho partnera či partnerku. A čo takto dopriať svojej polovičke príjemnú domácu masáž? V e-shope Kondomshop zoženiete kvalitné a voňavé masážne oleje. V obchode kúpite okrem iného aj lubrikačné gély rôznych druhov. Ktoré produkty si vyberiete, je len na vás.

Ak nechcete zmeškať žiadnu akciu či výhodnú ponuku na nákup za super ceny, sledujte pravidelne Kondomshop leták. V online verzii si na jednom mieste pohodlne z domu prezriete všetky najnovšie informácie. Pre zákazníkov je navyše vždy pripravená Kondomshop zľava, vďaka ktorej nakúpite za tie najlepšie ceny. Využite Kondomshop zľavový kupón a nakupujte v e-shope Kondomshop.sk za tie najlepšie ceny.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Kondom Shop.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa