Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň Kinekus

Archív letákov

Kinekus leták informácie

Všetky platné Kinekus letáky nájdete odteraz na jednom mieste! Kinekus leták pre tento aj ďalší týždeň. Kinekus nerozosiela letáky do schránok, zvyčajne vydáva len katalógy. Preto už nemusíte čakať na jeho papierovú podobu. Odteraz nájdete aktuálny Kinekus leták a aktuálny Kinekus katalóg tu. Kinekus letáky majú rôznu časovú platnosť a nevychádzajú pravidelne.

Spoločnosť Kinekus vydáva okrem letáku Kinekus aj Kinekus katalóg. Katalóg vychádza vždy na aktuálne ročné obdobie alebo je vytvorený pre jednu zo 4 kategórii : domácnosť, záhrada, vykurovanie a náradie. Nájdete v ňom vždy užitočné články na aktuálne témy, rôzne rady a tipy, či predstavenie nových produktov. Nenechajte si újsť žiadne zľavy a prelistujte si u nás online katalóg už teraz.

Spoločnosť Kinekus podniká hlavne s domácimi potrebami a ponúka sortiment pre záhradu a domácnosť. Firma bola založená v roku 1991 Štefanom Súkeníkom, pôvodne ako výrobná firma. Až po roku sa firma zmenila na obchodnú. V roku 2004 vznikla spoločnosť KINEKUS SLOVAKIA s.r.o., ktorá portfólio výrobkov importuje a exportuje z a do krajín Európy, Ázie a iných kontinentov.

Na Slovensku bol prvý supermarket s domácimi potrebami otvorený v roku 2001 v Žiline. Postupne pribúdali ďalšie a ďalšie, dokonca aj s samostatným oddelením záhrady a vykurovania v niektorých mestách. Dnes môžete navštívť jednu z 16 predajni. V súčasnosti zatiaľ Kinekus eshop nemá, ale má E-shop Žilina, ktorá sa považuje za centrálu.

V roku 2008 začala spoločnosť Kinekus rozvíjať aj svoju vlastnú franchisu. Takéto franchisové predajne sa nachádzajú napríklad v Prievidzi, Púchove, Martine, Poprade, Košiciach a Prešove. Vlastné supermarkety Kinekus nájdete aj v Trenčíne, Bratislave, Žiline a Ružomberku. Okrem nich má v Žiline a Ružomberku aj vlastné čerpacie stanice, kde predáva pohonné hmoty od spoločnosti Slovnaft.

Celý sortiment veľkoobchodu predstavuje viac ako 12 tisíc druhov tovarov. Medzi ne patria hlavne domáce potreby, železiartsvo, ručné aj elektrické náradie, potreby a doplnky pre domácnosť, dieľňu, stavbu a záhradu, elektrospotrebiče a ďalší doplnkový sortiment. Takže prakticky všetko pre vašu domácnosť. Samozrejmosťou je doprava zadarmo, a to pri nákupe nad 200 €. Nechýbaju tiež aktuálne Kinekus zľavy či výpredaje.

Na webovej stránke kinekus.sk môžete navštíviť aj blog, kde nájdete užitočné a praktické tipy a rady. Napríklad ako pripraviť auto na zimu, že nie je skrutkovač ako skrutkovač a rôzne iné témy. Prezrieť si tiež môžete sortiment produktov. Produkty sú rozdelené do 4 kategórii: domácnosť, záhrada, vykurovanie a náradie. V úvode stránky vás privítajú top produkty, ktorými sa môžete nechať inšpirovať. Kto potrebuje inšpirácie viac, môže si prehliadnuť aktuálny leták Bauhaus alebo Hornbach leták, kde je veľmi podobný sortiment tovaru.

Podobné obchody ako Kinekus s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 1,5 % späť z ceny nákupu v obchode Kinekus?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa