Koruna leták informácie

Čerstvé potraviny overenej kvality za tie najlepšie ceny? To všetko nájdete v sieti predajní Koruna. Sledujte pravidelne Koruna leták a už nikdy nezmeškáte žiadnu akciovú ponuku na nákup potravín od overených výrobcov. To najlepšie do vašech chladničky si pre vás pripravili Koruna potraviny. Všetky najnovšie informácie o najlepších ponukách v potravinách Koruna nájdete online na jednom mieste.

Sieť potravín Koruna bola založená v roku 1998. Za svoje 20-ročné pôsobenie na Slovenskom trhu sa počet predajní Koruna potraviny rozrástol na vyše 80. Spoločnosť svoje Koruna predajne prevádzkuje v regionoch stredného Slovenska. Koruna potraviny nájdete v regiónoch ako Orava, Kysuce, Liptov či Horná Nitra. Už dve dekády sa reťazec Koruna stará o to, aby jeho zákazníci mali na stole vždy čerstvé potraviny tej najvyššej kvality od overených dodávateľov.

Kupujte potraviny v sieti predajní s tradíciou. Nakupujte v potravinách Koruna. Široký sortiment vždy čerstvých výrobkov top kvality majú pre vás v ponuke Koruna predajne. Chcete ísť do potravín Koruna, ale neviete, kde sa nachádzajú a kedy majú otvorené? Na stránkach Koruna.sk si v sekcii kontakty jednoducho vyhľadáte svoju najbližšiu Koruna predajnu. Tiež si viete pozrieť Koruna otváracie hodiny. Koruna sa snaží svojim zákazníkom vychádzať maximálne v ústrety, a preto má väčšina predajní svoje brány otvorené počas celého týždňa.

Chcete nakupovať v potravinách Koruna, ale máte málo času? Nezúfajte. Využite online nákupy v e-shope Koruna.sk. Široký sortiment potravín je dostupný pre zákazníkov aj v online verzii. Nakupovať potraviny tak môžete v ktorúkoľvek dennú hodinu počas celého týždňa pohodlne z domu. Okrem potravín v sieti predajní Koruna kúpite aj tovar ako kozmetika či drogéria. Na pár kliknutí si vyberte, čo vám doma v chladničke chýba. Objednávku vám v predajni nachystajú a vy si ju len vyzdvihnete. Nakupovaním online v internetovej verzii obchodu Koruna.sk tak ušetríte kopu času.

Nepremeškajte žiadnu akciovú ponuku v sieti predajní koruna. Nezabudnite sledovať pravidelne Koruna leták a už vám nikdy neunikne žiadna príležitosť na výhodný nákup v potravinách Koruna. Nezabúdajte ani na Koruna zľavy a doprajte sebe a svojim najbližším kvalitné potraviny od dlhoročného odborníka na predaj potravín Koruna. Tradícia, široký sortiment a tie najlepšie ceny si pre vás pripravili Koruna predajne. Nakupujte s výhodami a ušetrite svoj rodinný rozpočet v potravinách Koruna.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Koruna.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa