Kvalitná dekoratívna, pleťová, vlasová či telová kozmetika vychýrenej svetoznámej švédskej značky Oriflame je vám k dispozícii za ešte výhodnejšie ceny. Pozrite si Oriflame katalóg a vyberajte si z nespočetného množstva produktov. Pravidelne sledujte Oriflame leták v jeho online verzii z pohodlia vlastnej obývačky. Make-up, parfémy, šampóny, mydlá, telové mlieka a mnohé ďalšie vám prináša značka Oriflame. Nakupujte rokmi overenú kvalitu za super ceny.

Známa kozmetická značka Oriflame vznikla pred vyše 50-timi rokmi vo Švédsku. Počas rokov si získala priaznivcov po celom svete a v súčasnosti sa radí medzi popredných svetových predajcov kozmetiky. Do portfólia produktov patrí široká škála beauty produktov ako pleťová, telová či dekoratívna kozmetika, ale aj šampóny, parfémy a dokonca rada prostriedkov na chudnutie. Pridanou hodnotou produktov, ktoré sú vyvíjané v írskom Dubline patrí okrem dlhoročnej tradície aj fakt, že Oriflame netestuje produkty na zvieratách.

Prelistujte si katalóg Oriflame a vždy budete mať najnovšie informácie o aktuálnej ponuke produktov pre daný mesiac. Pre väčšie pohodlie, na ktoré ste v 21. storočí zvyknutí, je tu verzia Oriflame katalóg online. Nemusíte tak čakať, kým sa k vám dostane katalóg v tlačenej forme. Jednoducho si prezriete dostupné produkty sami. Kvalitná kozmetika vyrábaná podľa tých najprísnejších kritérií nemusí navyše stáť celú výplatu. Premeňte sa na krásnu labuť s cenovo dostupnou kozmetikou Oriflame.

Vedeli ste, že v Oriflame sa dá nakupovať aj online? Značka kráča s dobou a v e-shope Oriflame.sk tak kúpite všetky kozmetické produkty či parfémy pohodlne z vlastnej obývačky. Tovar vám bude následne v najkratšom možnom čase doručený až k vašim dverám. Je to jednoduché a online nákupy navyše šetria čas. Hlavne s Oriflame. Zoženiete tam totiť všetko, čo vaša kúpeľňová polička na kozmetiku potrebuje. Je jedno či chcete dodať vašim vlasom lesk, predísť vráskam, nalakovať si nechty, alebo sa nalíčiť na špeciálnu príležitosť. Oriflame si s každou vašou potrebou hravo poradí.

Chcete nakupovať kozmetiku za výhodné ceny? Sledujte na pravidelnej báze Oriflame leták a nikdy nepremeškáte ani jednu šancu na nákup za super ceny. Oriflame myslí na svojich zákazníkov, a tak si pre vás pripravuje pravidelné Oriflame zľavy. Vďaka nim nakúpite za ešte výhodnejšie ceny. Krása, zdravé vlasy či hebká pokožka vás nemusí stáť veľa peňazí. Odborník Oriflame si hravo poradí s každou vašou beauty požiadavkou.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod ORIFLAME.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa