adriagate

O obchode adriagate

Adriagate

Cestovná kancelária so špecializáciou na Chorvátsko a Čiernu Horu. Vznikla v roku 2001 v chorvátskom Splite a od tej doby úspešne pôsobí na trhu. Pre zákazníkov je k dispozícii viac ako 10 000 ubytovacích kapacít. Za túto dobu už poskytli skvelý dovolenkový zážitok viac ako 200 000 zákazníkom z celého sveta. Stránka adriagate.com je preložená do 13 jazykov. Jedným z nich je práve aj slovenčina. Ročne sa sem dostane viac ako 4 000 000 návštevníkov a viac ako 40 000 ľudí si tu svoje ubytovanie v Chorvátsku aj zarezervuje. Väčšina hostí pochádza z Francúzska, Nemecka a Talianska, ale nezaostávajú ani hostia z Českej republiky, Slovenska a Maďarska.

Adriagate vyhľadávanie

Prečo Adriagate.com?

S Adriagate strávite bezstarostnú dovolenku v Chorvátsku, či už na pobreží alebo na niektorom z ostrovov. Odborníci v Adriagate.com si uvedomujú, že dovolenka je pre vás mimoriadne dôležitá, a tak robia všetko pre váš maximálny komfort. Individuálny prístup ku klientom je jedna z najväčších výhod, ktoré Adriagate ponúka. Či už chcete stráviť svoju dovolenku v ubytovaní pri mori, alebo v centre mesta, stredomorských a kamenných domoch na samote, alebo v idylickej vile v zelenej Istrii, z ponuky si určite vyberiete to najlepšie! Navštívte top destinácie ako Split, Dubrovnik, Vodice, alebo Crikvenica a zistíte, prečo o nich všetci hovoria. Vložte svoju dôveru do rúk Adriagate a určite nebudete ľutovať!

Adriagate ponuka

Adriagate kontakty

Adriagate má pre vás pripravené špičkové zákaznícke centrum dostupné vo viacerých jazykoch. Kontaktovať ho môžete telefonicky na +42 123 300 6853, alebo webovým online formulárom, ktorý nájdete na stránkach Adriagate.com. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 9 do 20 hodín, v sobotu od 9 do 19 hodín a v nedeľu od 14 do 19 hodín. Teší sa na vás Zuzana, Slovenka žijúca v Chorvátsku, ktorá pracuje pre Adriagate už od roku 2013. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Za zmienku stojí určite Adriagate facebook, ale aj twitter a youtube. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a krásnych fotiek.

Adriagate.com - niečo navyše

Okrem ponuky ubytovania ponúka Adriagate aj niečo navyše. Zajednať si môžete plavbu loďou, požičať auto, vybaviť transfery, či kúpiť lodný lístok. Možností je naozaj neúrekom. Či už pôjde o last minute dovolenku, alebo dlhšie plánovanú cestu, s Adriagate máte istotu, že trafíte do čierneho! Klasickým dopravným prostriedkom do Chorvátska býva zväčša auto alebo autobus. Čo tak ale zvoliť lietadlo? Poradíme vám tipy a triky ako kúpiť lacné letenky do Chorvátska. Cesta vás tak výjde ešte lacnejšie ako autom.

Adriagate zľavy a tipy

Určite odporúčame sledovať športovísk aj pri mori je preto samozrejmosťou. O program na vašej vysnenej dovolenke, tak bude určite postarané.

 • V podobným eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívej se na Hotels.com
 • Podobny sklep Hotels.com mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

adriagate zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Darčeková poukážka v hodnote 150 € na Adriagate

31.12.2022

Darčeková poukážka v hodnote 100 € na Adriagate

31.12.2022

Darčeková poukážka v hodnote 50€ na Adriagate

31.12.2022

Hľadáte vozidlo na prenájom v Chorvátsku? Prenájom automobilov na Adriagate

31.12.2022

Obchody, kde vás odmeníme

O adriagate

Cestovná kancelária so špecializáciou na Chorvátsko a Čiernu Horu. Vznikla v roku 2001 v chorvátskom Splite a od tej doby úspešne pôsobí na trhu. Ročne sa sem dostane viac ako 4 000 000 návštevníkov a viac ako 40 000 ľudí si tu svoje ubytovanie v Chorvátsku aj zarezervuje. Široká ponuka a perfektné ceny! To je Adriagate.com.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod adriagate.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa