Anwell

O obchode Anwell

Kvalitná a profesionálna tlač. Presne takto sa dá charakterizovať Anwell. Obchod Anwell je odborníkom na tlačviazanie záverečných prác. Okrem študentov je pravou rukou aj pre firmy, ktorým profesionálne spracováva vizitky, plagáty, pečiatky, ale aj reklamné bannery. Premýšľate nad originálnym darčekom pre vašich blízkych? Zvečnite si spoločné chvíle zachytené na fotke a nechajte si vytvoriť originálnu potlač tričiek, hrnčekov a mnohých iných predmetov. Na Vianoce, narodeniny, ale aj na Valentína originálnou potlačou jednoducho zabodujete. Nakúpte v Anwell a vďaka cashbacku ušetríte!

Ak hľadáte podobný obchod, neprehliadnite Empikfoto.

Doprava a platba

Objednaný tovar môže až k vám domov doviesť Slovenská pošta, kuriér alebo si môžete objednávku vyzdvihnúť aj na jednej z pobočiek. Cena dopravy je nasledovná:

 • kuriér
 • osobný odber
 • Slovenská pošta
 • kuriér

Objednávku môžete zaplatiť bankovým prevodom alebo pri preberaní tovaru.

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň šetriť môžete aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň šetriť môžete aj v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl?

Pobočky

Predajne Anwell nájdete v Bratislave na ulici:

 • Vysoká 32
 • Staré Grunty 36
 • Botanická 25
 • Blagoevova 28

Po kliknutí na tento odkaz budete presmerovaný na stránku, kde nájdete detaily jednotlivých predajní aj s kontaktnými údajmi.

Obrázok

Zákaznícka linka

Na zákazníckej linke sú k dispozícii zamestnanci, ktorí vám radi pomôžu s objednávkou, platbou aj reklamáciou. Obráťte sa na nich prostredníctvom telefónneho čísla +421 0901 764 822 alebo napíšte na e-mailovú adresu info@anwell.sk.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Radi by ste objednaný tovar reklamovali alebo odstúpili od kúpnej zmluvy? Kontaktujte zákaznícku linku, na ktorej sa dozviete ako postupovať. Na stránke máte k dispozícii aj kompletný reklamačný poriadok.

Obrázok

Sociálne siete

Zaujímavosti zo sveta tlače a kopírovania, akčné ponuky a rôzne prebiehajúce aj plánované akcie môžete sledovať na Facebooku aj Instagrame!

Cashback

Pokiaľ by ste chceli svojím nákupom ušetriť 3,875 % z nákupu, neváhajte a nakúpte v obchode Anwell na Tipli.sk. Vďaka cashbacku si zaobstaráte profesionálnu tlač a kopírovanie a ešte aj ušetríte.

Obchody, kde vás odmeníme

O Anwell

Obchod Anwell sa špecializuje na tlač a kopírovanie. K dispozícii majú portfólio produktov a služieb, ktoré sú upravené pre potreby študentov a firiem. Zverte sa do rúk odborníkov z Anwell a rozhodne nebudete ľutovať. Chcete pri objednávke ušetriť? Využite okrem cashbacku aj Anwell zľavový kupón.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Anwell.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa