Anwell

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Anwell zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2 % v obchode Anwell

Platí do 18.10.2021

 
   

Obchod Anwell sa špecializuje na tlač a kopírovanie. K dispozícii majú portfólio produktov a služieb, ktoré sú upravené pre potreby študentov a.…

O obchode Anwell

Kvalitná a profesionálna tlač. Presne takto sa dá charakterizovať Anwell. Obchod Anwell je odborníkom na tlačviazanie záverečných prác. Okrem študentov je pravou rukou aj pre firmy, ktorým profesionálne spracováva vizitky, plagáty, pečiatky, ale aj reklamné bannery. Premýšľate nad originálnym darčekom pre vašich blízkych? Zvečnite si spoločné chvíle zachytené na fotke a nechajte si vytvoriť originálnu potlač tričiek, hrnčekov a mnohých iných predmetov. Na Vianoce, narodeniny, ale aj na Valentína originálnou potlačou jednoducho zabodujete. Nakúpte v Anwell a vďaka cashbacku ušetríte!

Ak hľadáte podobný obchod, neprehliadnite Empikfoto.

Doprava a platba

Objednaný tovar môže až k vám domov doviesť Slovenská pošta, kuriér alebo si môžete objednávku vyzdvihnúť aj na jednej z pobočiek. Cena dopravy je nasledovná:

 • kuriér
 • osobný odber
 • Slovenská pošta
 • kuriér

Objednávku môžete zaplatiť bankovým prevodom alebo pri preberaní tovaru.

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň šetriť môžete aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň šetriť môžete aj v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl?

Pobočky

Predajne Anwell nájdete v Bratislave na ulici:

 • Vysoká 32
 • Staré Grunty 36
 • Botanická 25
 • Blagoevova 28

Po kliknutí na tento odkaz budete presmerovaný na stránku, kde nájdete detaily jednotlivých predajní aj s kontaktnými údajmi.

Obrázok

Zákaznícka linka

Na zákazníckej linke sú k dispozícii zamestnanci, ktorí vám radi pomôžu s objednávkou, platbou aj reklamáciou. Obráťte sa na nich prostredníctvom telefónneho čísla +421 0901 764 822 alebo napíšte na e-mailovú adresu info@anwell.sk.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Radi by ste objednaný tovar reklamovali alebo odstúpili od kúpnej zmluvy? Kontaktujte zákaznícku linku, na ktorej sa dozviete ako postupovať. Na stránke máte k dispozícii aj kompletný reklamačný poriadok.

Obrázok

Sociálne siete

Zaujímavosti zo sveta tlače a kopírovania, akčné ponuky a rôzne prebiehajúce aj plánované akcie môžete sledovať na Facebooku aj Instagrame!

Cashback

Pokiaľ by ste chceli svojím nákupom ušetriť 3,875 % z nákupu, neváhajte a nakúpte v obchode Anwell na Tipli.sk. Vďaka cashbacku si zaobstaráte profesionálnu tlač a kopírovanie a ešte aj ušetríte.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Anwell

Obchod Anwell sa špecializuje na tlač a kopírovanie. K dispozícii majú portfólio produktov a služieb, ktoré sú upravené pre potreby študentov a firiem. Zverte sa do rúk odborníkov z Anwell a rozhodne nebudete ľutovať. Chcete pri objednávke ušetriť? Využite okrem cashbacku aj Anwell zľavový kupón.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Online tlač, viazanie záverečných prác, obrazy 2 %
Vizitky, letáky, fotografie, vstupenky/pozvánky, svadobné produkty, promočné oznámenia, tapety, rollupy/bannery, samolepky, doskové tabule a tabuľky 2,875 %
Potlač tričiek a mikín, potlač ostatného textilu, hrnčeky, kalendáre 3,875 %
Formuláre, ktoré nemajú online kalkuláciu: plánografia, brožúry a katalógy, grafické práce, vyrezávaná fólia (podformulár pri samolepkách), magnetické fólie, finalizácia dokumentov skenovanie, reklamné tabule/stojany 2 %
Peniaze späť z nákupu  3,875 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2 % späť z ceny nákupu v obchode Anwell?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.