Obchody / Zvieratá / Slevnuj.sk O Slevnuj.sk -

Slevnuj.sk

O obchode Slevnuj.sk

Internetový obchod Slevnuj.sk ponúka široké spektrum produktov za výnimočné ceny. K dispozícii je aj Slevnuj zľavový kód, vďaka ktorému môžete výrazne ušetriť. A čo tak Slevnuj doprava zdarma? Nezabúdajte ani na cashback, čiže peniaze späť z každého nákupu od Tipli.

slevnuj

Slevnuj

Internetový obchod s maximálnym pohodlím pri nákupe z vášho domova. Tisíce položiek od známych značiek a široké portfólio produktov. Kancelárske potreby, darčeky, plyšové hračky, ale aj praktické potreby pre firmy a domácnosť. Takmer všetko, na čo si pomyslíte. Slevnuj produkty reflektujú aktuálny životný štýl a podieľajú sa na určovaní trendov. Samozrejmosťou je skvelé technologické zázemie, vďaka čomu Slevnuj vyniká nad konkurenciou. Výborný zákaznícky servis, plný ľudí, ktorí sú skutoční profesionáli. Nech už túžite po skvelej káve, po kvalitných parfémoch, či po modernom elekre, Slevnuj tu je práve pre vás!

Slevnuj recenzie

Zárukou kvalitného obchodu sú vždy pozitívne recenzie. Tými sa môže Slevnuj pochváliť vo veľkom množstvo. Príkladom je tá od Petra: „Od momentu objednávky až po dodanie všetko fungovalo tak, ako som požadoval a ako mi bol včas avizované. Záverom, čas, spôsob dodania, komunikácia a hlavne kvalita dodaného tovaru na veľmi dobrej úrovni. Rozhodne takýto spôsob kúpy je pre zákazníka veľkou výhodou. Budem nakupovať aj nabudúce.“

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode AliExpress môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode AliExpress môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás odmeníme

O Slevnuj.sk

Internetový obchod Slevnuj.sk ponúka mimoriadne široký výber produktov od výmyslu sveta. Na Slevnuj nájdete doplnky pre vaše auto, niečo do domácnosti, elektroniku, detský tovar, kozmetiku, krmivo pre zvieratá, rôzne módne kúsky a ešte omnoho viac. Nezabudnite na dopravu zdarma pri vybraných produktoch. Chcete ušetriť ešte viac? K dispozícii je cashback a Slevnuj zľavový kód.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Slevnuj.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa