Slevnuj.sk

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Slevnuj.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 7,5 % v obchode Slevnuj.sk

Platí do 25.10.2021

 
   

Internetový obchod Slevnuj.sk ponúka mimoriadne široký výber produktov od výmyslu sveta. Na Slevnuj nájdete doplnky pre vaše auto, niečo do...

O obchode Slevnuj.sk

Internetový obchod Slevnuj.sk ponúka široké spektrum produktov za výnimočné ceny. K dispozícii je aj Slevnuj zľavový kód, vďaka ktorému môžete výrazne ušetriť. A čo tak Slevnuj doprava zdarma? Nezabúdajte ani na cashback, čiže peniaze späť z každého nákupu od Tipli.

slevnuj

Slevnuj

Internetový obchod s maximálnym pohodlím pri nákupe z vášho domova. Tisíce položiek od známych značiek a široké portfólio produktov. Kancelárske potreby, darčeky, plyšové hračky, ale aj praktické potreby pre firmy a domácnosť. Takmer všetko, na čo si pomyslíte. Slevnuj produkty reflektujú aktuálny životný štýl a podieľajú sa na určovaní trendov. Samozrejmosťou je skvelé technologické zázemie, vďaka čomu Slevnuj vyniká nad konkurenciou. Výborný zákaznícky servis, plný ľudí, ktorí sú skutoční profesionáli. Nech už túžite po skvelej káve, po kvalitných parfémoch, či po modernom elekre, Slevnuj tu je práve pre vás!

Slevnuj recenzie

Zárukou kvalitného obchodu sú vždy pozitívne recenzie. Tými sa môže Slevnuj pochváliť vo veľkom množstvo. Príkladom je tá od Petra: „Od momentu objednávky až po dodanie všetko fungovalo tak, ako som požadoval a ako mi bol včas avizované. Záverom, čas, spôsob dodania, komunikácia a hlavne kvalita dodaného tovaru na veľmi dobrej úrovni. Rozhodne takýto spôsob kúpy je pre zákazníka veľkou výhodou. Budem nakupovať aj nabudúce.“

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode AliExpress môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode AliExpress môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Slevnuj.sk

Internetový obchod Slevnuj.sk ponúka mimoriadne široký výber produktov od výmyslu sveta. Na Slevnuj nájdete doplnky pre vaše auto, niečo do domácnosti, elektroniku, detský tovar, kozmetiku, krmivo pre zvieratá, rôzne módne kúsky a ešte omnoho viac. Nezabudnite na dopravu zdarma pri vybraných produktoch. Chcete ušetriť ešte viac? K dispozícii je cashback a Slevnuj zľavový kód.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  7,5 %
Auto-moto, Domácnosť, Krása, Detský tovar 3,5 %
Móda, Originálne darčeky a gadgets, Kozmetika a zdravie 5 %
Móda, Originálne darčeky a gadgets 5 %
Kozmetika a zdravie 7,5 %
Dom a záhrada 1,5 %
Zvieratá, Elektronika 2 %
Šport 3 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  7,5 % späť z ceny nákupu v obchode Slevnuj.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.