O obchode TRENDMODA

Trendmoda - moderné dámske oblečenie

Trendmoda je internetový obchod s dámskou módou na každú príležitosť. Pre všetky ženy, ktoré chcú byť trendy a originálne, Trendmoda denne vyberá pestrú ponuku oblečenia do práce, do mesta alebo pre voľné chvíle. Obchod určený pre ženy, ktoré túžia byť štýlové a elegantné zároveň, ponúka na výber moderné oblečenie, aké nenájdete v každom výklade.

Trendmoda.sk

Aktuálne módne trendy, ktoré si môžete vyberať a objednávať z pohodlia domova, to je eshop Trendmoda.sk. V eshope sú v ponuke desiatky kusov oblečenia roztriedených do niekoľkých kategórií, nechýbajú doplnky a obuv. Objednávka vám bude doručená kuriérom, pričom pri nákupe nad 30 € máte dopravu zadarmo. Platbu môžete previesť bankovým prevodom alebo uhradiť v hotovosti, na dobierku.

Dámske oblečenie na každú príležitosť

V eshope Trendmoda.sk môžete vyberať dámske oblečenie podľa druhu, ceny alebo veľkosti, pričom výber je naozaj bohatý. V ponuke sú tričká, šaty a sukne, pre športovejšie tipy mikiny a tepláky. Nakúpite tu, samozrejme, aj topánky a doplnky. A niekoľko kúskov si tu ulovia aj páni!

Kráľovná ružových tenisiek

Zažiarte svojim outfitom a buďte kráľovnou. Vyberte si z bohatej ponuky štýlových modelov a dolaďte k tomu aj svoje topánky. Či už hľadáte elegantné lodičky, plátené slip-on topánky alebo ružové tenisky, Trendmoda obchod vyhovie požiadavkám aj tým náročnejším dámam. Tak ako originálne topánky, nájdete v ponuke za sympatické ceny aj kabelky a šperky.

Ešte symptickejšie ceny získate, ak v eshope Trendmoda nakúpite cez Tipli, a to vďaka cashbacku 3,5 % z nákupu.

 • Věděli jste, že v obchodě Trendovo.cz můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie Be trendy można robić zakupy także w Polsce?

Podobné obchody

O TRENDMODA

Trendmoda trendy a originálne oblečenia moderné oblečenie, aké nenájdete v každom výklade

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod TRENDMODA.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.