Chceli by ste, aby vo vašom e-shope nakupovalo viac zákazníkov? Začnite s nami spolupracovať a my vám nových zákazníkov privedieme.

Ako spolupráca funguje?

Hneď ako sa dohodneme, zaradíme váš eshop do zoznamu obchodov, v ktorých sa zákazníkom oplatí nakupovať. Tým budeme rozšiřovať povedomie o vašej značke a privádzať k vám nových zákazníkov. Za uskutočnené nákupy zákazníkov, ktorí k vám prejdú cez náš portál, nám za to pošlete províziu. Väčšiu časť z tejto provízie potom vrátíme späť zákazníkom.

Prečo je pre vás výhodné s nami spolupracovať?

Behom našej spolupráce získate mnoho nových zákazníkov, ktorí sa k vám budú radi vracať, pretože k každého nákupu u vás získajú časť svojich peňazí naspäť. Zároveň vašej značke budeme robiť reklamu, za ktorú nezaplatíte jedinú korunu.

Ako sa zaradiť na zoznam našich obchodov?

Začať spoluprácu je veľmi jednoduché. Napíšte nám na moje@tipli.sk a behom chvíľky sa na všetkom dohodneme. Všetko vám takisto podrobne vysvetlíme a pomôžeme vám s nevyhnutnou prípravou pre našu spoluprácu.

Tešíme sa na vašu správu.

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa