Ako nakupovať v potravinách Bala čo najvýhodnejšie?

Širokú škálu slovenských výrobkov a výrobkov zdravej výživy nájdete v potravinách Bala. Tipli vám poradí, ako v nich nakupovať ešte výhodnejšie.

O aktuálnych akciách na vybrané potraviny Bala informujú prostredníctvom Bala letáka. Bala leták neprináša len informácie o zľavách, ktoré v predajni nájdete. Okrem zliav, ktoré si vás určite získajú, sa v letáku dočítate aj o rôznych maškrtách, ktoré má Bala s.r.o. v ponuke.

Koncept potravín Bala bol založený už v roku 2001. Z pár predajní sa postupne Bala potraviny vypracovali na silnú a stablnú sieť domácich potravín s vyše desaťročnou tradíciou, ktoré nájdete vo všetkých kútoch Slovenska. Dnes spoločnosť Bala s.r.o. zastrešuje sieť vyše 200 prevádzok, kde môžete nakúpiť kvalitné výrobky slovenského pôvodu za výborné ceny.

Nie je vám jedno čo jete? Chcete si byť istí, že potraviny, ktoré naložíte do svojho košíka majú slovenský pôvod? Nakupujte v potravinách Bala. Uprednostnite nákup v menších potravinách rodinného tipu a čerstvé a zároveň kvalitné potraviny slovenskej produkcie tak nebudú na vašom stole nikdy chýbať. Kvalita, slovenský pôvod a prijateľné ceny sú v potravinách Bala samozrejmosťou.

V sieti Bala Trenčín môžete okrem klasických malopotravín nakúpiť aj v Bala supermarkete ci v Bala Cash & Carry. Predajne vychádzajú svojim zákazníkom maximálne v ústrety, o čom svedčia aj Bala otváracie hodiny. Bala potraviny sú pre vás otvorené od pondelka do piatka od 6:00 do 19:00. Cez víkend sa budete musieť s nakupovaním trochu viac poponáhľať. V sobotu nakúpite od 6:00 do 17:00 a v nedeľu do 12:30. V potravinách Bala tak máte možnosť nakúpiť tie najlepšie produkty za výhodné ceny sedem dní v týždni.

Nedeľný obed, slávnostná večera či zdravá desiata pre deti? Kvalitné potraviny s overeným pôvodom za rozumnú cenu? To všetko nájdete v potravinách Bala. Bala potraviny majú dlhoročnú tradíciu a aj tá je jednou z mnohých záruk toho, že do vašu chladničku, mrazničku či špajzu naplníte len tým najlepším.

Nechcete, aby vám čokoľvek o akciových ponukách a zľavách v potravinách Bala uniklo? Sledujte pravidelne Bala leták a nezmeškajte žiadnu príležitosť výhodne nakúpiť kvalitné slovenské potraviny. Pozrite si Bala zľavy a doprajte sebe a svojej rodine len to najlepšie s potravinami Bala.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod BALA.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa