Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Letáky z kategórie Hypermarkety a supermarkety

Labaš leták informácie

Prezrite si aktuálny Labaš leták a nakupujte za tie najvýhodnejšie ceny. Nakupovať môžete za skvelé ceny v jednej z vašich najbližších predajní alebo cez e-shop labas.sk.

Všetky aktuálne Labaš letáky a Labaš magazín si môžete odteraz prezerať na jednom mieste. Môžete si ich prelistovať online priamo na našom portáli. Nakupujte výhodne!

Firma Labaš, najväčší slovenský veľkoobchod, bola založená v roku 1992 zakladateľom Miroslavom Labašom. V roku 1998 sa spoločnosť pretransformovala na Labaš s.r.o.. Firma prevádzkuje veľkoobchod potravín, cash&carry predajne v Košiciach, vlastné supermarkety a prenajíma obchodné centrá a obchodné priestory. Spoločnosť Fresh aktívne spolupracuje s veľkoobchodom Labaš. Stačí sa zaregistrovať v internetovom obchode labas.sk a môžete nakupovať v pohodlí domova.

V rámci maloobchodu spoločnosť Labaš prevádzkuje 26 supermarketov a predajne tabaku a tlače L.A.PRESS. Labaš Košice má 20 predajní, ďalšie sú v Sečovciach, Michalovciach, Plešivci, Prešove a Gelnici. Spoločnosť neustále dbá na kvalitu predávaných produktov a na zdravie svojich zákazníkov, pre ktorých ponúka stále viac a viac Bio výrobkov. V ponuke nájdete aj produkty z čerstvého mäsa, mäsových výrobkov, ovocie, zeleninu, chlieb, pečivo aj z vlastnej pekárne.

Kupujte potraviny v sieti predajní Labaš. Široký sortiment vždy čerstvých výrobkov top kvality majú pre vás v ponuke Labaš predajne. Chcete ísť do potravín Labaš, ale neviete, kde sa nachádzajú a kedy majú otvorené? Na stránkach Labaš.sk nájdete Labaš kontakt a pozriete si Labaš otváracie hodiny. Labaš otváracie hodiny sú od 7.00 - 19.00 každý deň okrem štyroch dní v roku.

Nepremeškajte žiadnu akciovú ponuku v sieti predajní Labaš. Nezabudnite sledovať pravidelne Labaš leták a už vám nikdy neunikne žiadna príležitosť na výhodný nákup v potravinách Labaš. Využite Labaš zľavy. Nakupujte s výhodami a ušetrite na svojom rodinnom rozpočte v potravinách Labaš. Aktuálny Labaš leták pre tento a ďalší týždeň pre vás pripravujeme priamo na tejto stránke.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Labaš.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa