Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

123zľavy
2 %

123zľavy

www.123zlavy.sk
Zadovážte si praktické vychytávky, ktoré vám uľahčia život! Buďte o krok vpred s Antiradarom a stále v suchu s vodoodolným puzdrom na mobil. Na portáli 123zľavy si na svoje príde naozaj každý! Nájdete tu zľavové kupóny pre rôzne produkty a služby vo vašom meste.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode 123zľavy

Portál 123 zľavy

Stránka 123zlavy.sk patrí medzi zľavové portály, ktorá každý deň ponúka tovar a služby s výraznou zľavou. Kúpte si to, po čom ste vždy túžili, za fantastické ceny a doprajte si radosť z nakupovania cez internet. Portál 123 zľavy pre vás vyjedná tie najlepšie akcie v meste so zľavami až do výšky 95 %. Dostanete ich v reštauráciách, baroch, beauty salónoch alebo vo wellness. Zľavy získate aj pri rôznych športových akciách, víkendových pobytoch alebo aj na zábavu.

Nechajte sa zlákať najširšou ponukou zliav na jednom mieste. 123 zľavy je zľavový spravodaj, ktorý pravidelne prináša bomba zlavy z vášho mesta a celého Slovenska. Potešte sa a ušetrite! Okrem toho dostanete odmenu v podobe kreditov, ktoré môžete použiť na nákup ďalších produktov, po ktorých túžite. 123zľavy vám garantuje, že za zakúpené kupóny dostanete uvedené služby v danom termíne. Ak by sa tak nestalo, dostanete peniaze späť.

123zľavy akcia

Vyberte si z množstva akcií z portálu 123zľavy. Uplatniť si ich napríklad na tovar, cestovanie, jedlo a pitie, zdravie, krásu a relax, zábavu a šport, ale aj na nákup darčekov. Nepremeškajte ani akcie a výpredaje, ktoré vám 123 zľavy ponúka. Niektoré akcie sú totižto limitované. V kategórii Dnešná akcia nájdete tovar s obmedzenou platnosťou. K tomu všetkému nezabudnite ani na 123zľavy zľavy od Tipli.

123zľavy poštovné

Chceli by ste si objednať viac produktov naraz, ale nechcete platiť poštovné za každý jeden tovar? Ste na správnom mieste! Objednať si môžete postupne niekoľko druhov tovarov. Ak však chcete ušetriť na poštovnom, stačí kontaktovať 123zľavy (info@123zlavy.sk), aby vám všetko zabalili do jedného balíka a platíte iba za jedno poštovné. Aby vám neušla žiadna akcia, sledujte 123zľavy letáky a buďte informovaní medzi prvými.

 • Hledáte podobný obchod v Česku? Můžeme vám doporučit HyperSlevy.
 • Podobny sklep Groupon mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Kam na výlet na Slovensku? Dovolenka,…

Nemusíte chodiť ďaleko, aby ste videli skvosty tejto Zeme! Len niekoľko kilometrov ďalej sa...
6.5.2018 Zobraziť článok

Najlepšie destinácie v Taliansku na…

Užite si dovolenku v Taliansku ako sa patrí! Aby ste si ju vychutnali na maximum, je dobré poznať...
22.4.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo