Allzora

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Allzora zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2,5 % v obchode Allzora

Platí do 27.10.2021

 
   

Internetový portál Allzora.sk je e-shopom s mimoriadne širokým portfóliom produktov. Nájdete tu kategórie od Hobby a záhrada,...

O obchode Allzora

Internetový obchod Allzora má jednoducho všetko. Čakajú na vás kategórie Hobby a záhrada, Domácnosť, Pre deti, Móda a doplnky, Parfémy a kozmetika, Elektronika, Spotrebiče, Šport a voľný čas, Chovateľské potreby, Potreby pre kanceláriu, Drogéria, Potraviny a nápoje, dokonca aj Originálne darčeky. Už ste aj vy presvedčený o tom, že na Allzora.sk kúpite presne to, čo vašej domácnosti alebo jej členom práve chýba?

Hľadáte podobné obchody? Neprehliadnite obchod Mountfield.

V obchode Allzora môžete nakupovať aj v Českej republike!

Ďalšie obchody nájdete tu.

allzora logo

Doprava a platba

Objednávka sa do vašich rúk dostane prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. Za objednávku môžete zaplatiť on-line platobnou kartou alebo prevodom na bankový účet.

Zákaznícka linka

Pokiaľ potrebujete s čímkoľvek pomôcť, obráťte sa na zákaznícku linku, ktorá je pre vás každý pracovný deň dostupná na telefónnom čísle +420 601 086 338 alebo e-mailovej adrese info@allzora.sk.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Radi by ste zakúpený tovar reklamovali alebo chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy? Zavolajte na zákaznícku infolinku a na ďalšom postupe sa dohodnete s operátorom.

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl?

Sociálne siete

Novinky v internetovom obchode Allzora.sk, akčné ceny a inšpiráciu na vylepšenie domácnosti môžete sledovať na sociálnych sieťach FacebookInstagram a YouTube.

Cashback

Pokiaľ by ste chceli svojím nákupom ušetriť 2,5 % z nákupu, neváhajte a nakúpte v obchode Allzora na Tipli.sk. Vďaka cashbacku si zaobstaráte tovar, ktorý potrebujete a ešte aj ušetríte.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Allzora

Internetový portál Allzora.sk je e-shopom s mimoriadne širokým portfóliom produktov. Nájdete tu kategórie od Hobby a záhrada, Pre deti, cez Chovateľské potreby až po Originálne darčeky. Pokiaľ vaša domácnosť čokoľvek potrebuje, 100 % to nájdete na Allzora.sk. Nakúpte ešte výhodnejšie! Stačí použiť Allzora zľavový kód a cashback od Tipli.sk.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Allzora?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.