AMONIT

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

AMONIT zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 5 % v obchode AMONIT

Platí do 24.10.2021

 
   

Amonit je internetové obchodné centrum ponúkajúce pletivá rôznych druhov, ploty a brány. Amonit ponúka svoj...

O obchode AMONIT

Ploty a brány Amonit

Internetové obchodné centrum Amonit ponúka široký výber pletív, brán a plotov. Chceli by ste mať vo svojom dome štýlovú bránu? Alebo potrebujete gabión, mobilné brány či prútené ploty. V e-shope Amonit nájdete všetko čo hľadáte. Amonit navyše nezabúda ani na výhodné ceny a manuály k stavbe vášho oplotenia.

Doprava plotov až k vám

Dopravu oplotenia na stavbu zabezpečuje e-shop Amonit. Ak navyše urobíte nákup nad 700 € dopravu na Slovensku a v Českej republike máte úplne zadarmo.

Amonit ploty

Kontakty

Vedenie spoločnosti: 0911 626 452

Cenové kalkulácie: 0948 266 648

Adresa:

AMONIT s.r.o.

Hlavná 83/41

925 28 Pusté Úľany, Slovensko

Spoločnosť Amonit môžete v prípade dotazov kontaktovať aj priamo cez kontaktný formulár na internetovej stránke obchodu.

Amonit referencie

Na internetovej stránke obchodu Amonit si môžete prehľadne prezrieť zrealizované stavby plotov a brán. Možno sa niektorá nachádza aj vo vašom okolí! Navyše, po ukončení stavby môžete k referenciám prispieť aj tou vašou.

Katalógy plotov a brán

Široká ponuka plotov Amonit môže sťažiť vyberanie toho pravého, je ich tam skutočne veľa. Ak chcete mať ponuku uloženú vo svojom notebooku a poradiť sa s priateľmi, prípadne si ju vytlačiť. Stačí ak sa zaregistrujete na internetovú stránku Amonit a aktuálny Katalóg plotov a brán vám príde e-mailom.

Amonit brana

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O AMONIT

Amonit je internetové obchodné centrum ponúkajúce pletivá rôznych druhov, ploty a brány. Amonit ponúka svoj tovar pre jednotlivých kupujúcich no rovnako aj obchody. Prezrite si aktuálny katalóg plotov a brán Amonit spolu s jednoduchými manuálmi na ich stavbu.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 5 % späť z ceny nákupu v obchode AMONIT?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.