O obchode Brumla

Brumla - second hand pre celú rodinu

Zháňate nové kúsky do vašej skrine pre seba či svoje deti a nevadí vám, že nie sú úplne nové? Vyskúšajte secondhand Brumla. Oblečiete sa tam totiž celá rodina. Kvalitné dámske, pánske a detské oblečenie za mimoriadne priaznivé ceny. Neustále pribúdajú nové a nové kúsky, takže si môžete vyberať tie najhorúcejšie novinky, ktoré obchod Brumla prináša. Zažiarte v kvalitných kúskoch, ktoré sú do predajne dodávané výlučne z Anglicka. Oblečenie z druhej ruky zoženiete aj na Vinted.cz. V tomto online secondhande môžete predávať aj nakupovať oblečenie, doplnky aj dekorácie do domácnosti.

E-shop Brumla.sk

Internetový obchod Brumla.sk je najväščí internetový dámsky a detský secondhand v extra kvalite. Presne takto znie Brumla moto. Nové kúsky pribúdajú na webe od pondelka do štvrtka každé ráno o 8:00. Práve preto, je výber u predajcu nesmierne pestrý. Každý týždeň sa v e-shope objaví až 10-ticíc nových kúskov. Kvalitná móda anglického pôvodu pre každú príležitosť, všetky ročné obdobia a každý vek, to je Brumla.

Rýchla Brumla doba dodania

Vedeli ste, že všetky kúsky, ktoré vidíte v e-shope Brumla.sk alebo Brumla.cz sú vždy dostupné skladom? Ak chcete nakupovať naraz viac veci, aby ste ušetrili na poštovnom, ale potrebujete počkať pár dní na nový tovar a doplnenie objednávky, je tu pre vás až 15-dňová bezplatná rezervácia. Po odoslaní objednávky z vašej strany obchod Brumla posiela tovar do 1 až 2 pracovných dní. Trendy detská móda vám bude doručená raketovou rýchlosťou až k vašim dverám.

Brumla letáky a zľavy

Nakupujte veci zo secondhandu ešte výhodnejšie. Využite Brumla leták. V ňom sa dozviete vždy všetky najhorúcejšie novinky o akciách, zľavových ponukách či kupónoch na výhodné nákupy v e-shope Brumla.sk.

Vědeli ste, že v obchodě Brumla.cz můžete nakoupit i v Čechách?

Klub rabatowy Tipli działa również w Polsce. Spróbuj zrobić zakupy w sklepie AliExpress.pl.

Recenzie Brumla

František Š.

24.09.2019 5.0

Obchody, kde vás odmeníme

O Brumla

Oblečte svoje deti do kvalitných kúskov zo secondhandu Brumla. V tomto obchode sa oblečiete za parádne ceny celá rodina. Vyberajte módne kúsky zo sekcie chlapčenská, dievčenská, dámska či pánska móda a oblečte sa na každú príležitosť. Využite možnosť rezervácie tovaru, expresné dodanie a fantastické ceny v e-shop secondhande Brumla.sk.

Brumla v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Brumla.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa