Carhelp

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Carhelp zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 5,65 % v obchode Carhelp

Platí do 16.10.2021

 
   

Internetový obchod Carhelp ponúka široký sortiment príslušenstva a doplnkov pre vaše auto za bezkonkurenčné ceny v top kvalite. Neváhajte a...

O obchode Carhelp

Internetový portál Carhelp ponúka doslova všetko pre vaše auto. Nezáleží na tom, či sa jedná o náhradné diely, príslušenstvo alebo autokozmetiku. Zo širokej ponuky si zaručene vyberiete. Pridajte v košíku aj Carhelp zľavový kupón a začnite šetriť už pri najbližšej objednávke. Lacnejšie to už naozaj nepôjde!

carhelp produkty

Carhelp

Eshop s doplnkami pre vaše auto. Skutočne kompletná ponuka autopríslušenstva. To je Carhelp. Eshop fungujúci okrem Slovenska, aj v zahraničí. Vďaka prehľadnému vyhľadávaniu vám skutočne nič neunikne. Na výber máte z množstva značiek áut a modelov. Spríjemnite si vašu jazdu! Carhelp vám okrem špičkovej kvality prináša aj výborné ceny. Je jedno, či ste občasný vodič, alebo za volantom sedávate denno-denne. Niet lepšieho miesta na kúpu autodoplnkov pre vaše vozidlo. Niektorými z nich môžete dokonca zachrániť vaše auto pred poruchou! Carhelp - overená skúsenosť.

Carhelp doprava a platba

Internetový obchod Carhelp vám ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Prvou možnosťou dopravy je využitie služieb spoločnosti UPS, kedy tovar dostanete do 24 hodín od odoslania. Druhou je Slovenská pošta, kedy bude vaša objednávka uložená na vami vybranej pobočke Slovenskej pošty. Zaplatiť môžete v obidvoch prípadoch prevodom na účet, dobierkou alebo online kartou. Určite odporúčame sledovať aj Carhelp zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zdarma. Zaujímavosťou sú Tipli tipy, kde nájdete rôzne články, týkajúce sa motoristiky. Napríklad aj Diaľničná známka 2020 - ako nato, kde a za koľko a iné cenné rady. Neoľutujete!

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Pneushop.cz môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Ucando.pl môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Carhelp

Internetový obchod Carhelp ponúka široký sortiment príslušenstva a doplnkov pre vaše auto za bezkonkurenčné ceny v top kvalite. Neváhajte a využite aj Carhelp zľavový kód.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 5,65 % späť z ceny nákupu v obchode Carhelp?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.