Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Digital24.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 0,75 % na všetko v obchode Digital24.sk

Platí do 17.01.2021

 
   

Internetový obchod Digital24.sk sa už roky venuje predaju fotoaparátov a foto príslušenstva a... viac

Doprava zadarmo na Digital24.sk

+ 0,75 % naspäť z nákupu

Platí na všetky digitálne zrkadlovky a objektívy a na viaceré iné produkty. Popis o doprave zdarma nájdete vždy pri produkte. viac

Darček zadarmo k nákupu na Digital24.sk

+ 0,75 % naspäť z nákupu
   

Platí na vybrané produkty. viac

O obchode Digital24.sk

Digital24 – odborník na fotoaparáty

Internetový obchod Digital24 ponúka širokú škálufotoaparátov rôznych značiek. Vybrali ste si? Nezabudnite, žedigitálna zrkadlovkavylepší vaše fotky tak, že nikto neuverí, že ich nerobil profesionál. Nájdete tukvalitný objektíva všetko, čo váš fotoaparát na bezproblémový chod potrebuje.

Rýchla expedícia, rýchle dodanie

Digital24 má98 % sortimentu na skladepripravený na expedíciu. Aby ste sa k svojmu tovaru dostali čo najskôr.Digital24 predajnebudete darmo hľadať. Tento obchod fungujeiba ako eshopa objednaný tovar vám odtiaľ radi pošlú na adresu, ktorú udáte alebo využitemožnosť osobného odberuprostredníctvomZásielkovnealeboUloženke.

Fotoaparáty nie sú všetko

Fotoaparáty a fotopríslušenstvo sú vDigital24základ, ale nie je to všetko, čo tento obchod ponúka. Kvalitnáelektronikazameraná nakuchynské spotrebiče,vysávačeastarostlivosť o teloje to, čo vás popri fotoaparátoch zláka. Doplňte zariadenie o spotrebič, ktorý nájdete v ponuke a domáce práce vám pôjdu od ruky.

Hľadajte označenie doprava zadarmo

Ku všetkýmdigitálnym zrkadlovkámaobjektívomdostanetedopravu zadarmoautomaticky. Pri ostatnom tovare sledujteoznačenie doprava zadarmoa keď budete mať šťastie, dopravu ani tu nezaplatíte.

Využite zľavy a zľavové kupóny

Váš nákup v internetovom obchode Digital24 môže byť vďaka Digital24 zľavám oveľa výhodnejší. Predtým, ako odošlete objednávku si overte, či tento eshop nemá v ponukeDigital24 zľavyazľavové kupóny, ktoré môžete uplatniť. Urobte si radosť novým fotoaparátom za prijateľnú cenu.

 • V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se naDigital24.cz.
 • Podobny sklepEltrox.plmamy dla vas przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Digital24.sk

Internetový obchod Digital24.sk sa už roky venuje predaju fotoaparátov a foto príslušenstva a môže sa pochváliť množstvom spokojných zákazníkov. Digital24 v priebehu rokov rozšíril ponuku o malé spotrebiče, ktoré uľahčia prácu v kuchyni a pomôžu pri starostlivosti o vaše telo.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 0,75 % späť z ceny nákupu v obchode Digital24.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.