Obchody / Služby / Flora Queen O Flora Queen -

Flora Queen

O obchode Flora Queen

Eshop Flora queen je popredným celosvetovým predajcom kvetov a kytíc. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte Flora queen zľavový kód a šetrite.

Flora queen

Kvalitné produkty, profesionálne kytice, výzdoby a mnoho ďalšieho. Široký sortiment, kvalitné produkty a rýchla doprava. To je internetový obchod Flora queen! Jedna z najväčších výhod je skutočnosť, že eshop Flora queen má všetky produkty skladom a sú ihneď pripravené k odoslaniu. Vašu objednávku tak budete mať doma expresne rýchlo, aj keď sa jedná o zahraničný internetový obchod. Zvoľte Flora queen kvety nie len pre krásne ženy!

Obrázok

Flora queen kontakty

K dispozícii vám je aj Flora queen zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete telefonicky alebo mailom. Skúsení pracovníci z Flora queen sú vám k dispozícii a sú pripravení zodpovedať všetky vaše otázky. Neváhajte ich preto kontaktovať. Zákaznícka linka je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 17 hodín. Alinda centrála sa nachádza v Španielsku, v meste Barcelona. V prípade reklamácie, kontaktujte najskôr zákaznícku linku, kde vám dajú presné pokyny ako postupovať ďalej. Upozorňujeme, že korešpondenčná adresa pre vrátenie tovaru nie je totožná s adresou sídla spoločnosti! Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Predovšetkým Flora queen facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých odporúčaní a tipov. Do pozornosti vám vkladáme aj Tipli tipy. Napríklad Kam na jazerá na Slovensku pre dokonalý relax.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku Kvetiny expres.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku Groupon.

Obchody, kde vás odmeníme

O Flora Queen

Eshop Flora queen je popredným celosvetovým predajcom kvetov a kytíc. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte Flora queen zľavový kód a šetrite.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Flora Queen.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa