Obchody / Móda a obuv / hodinky.sk O hodinky.sk -

hodinky.sk

O obchode hodinky.sk

V eshope Hodinky.sk nájdete obrovské množstvo všetkých možných typov hodiniek, aké by ste si len mohli priať. Krásne dámske, pánske aj detské, športové, elegantné, luxusné, jednoduché, nadčasové aj smartwatch. Jednoducho si navolíte kritéria výberu podľa ceny, farby, značky, materiálu, vodotesnosti, typu strojčeka a remienku, veľkosti ciferníku a ďalších vlastností. Krásne hodinky patria medzi štýlové a zároveň praktické módne doplnky.

Značkové hodinky z Hodinky.sk

Populárny predajcka Hodinky.sk predáva lacné hodinky, ale aj kúsky známych značiek. V ponuke si môžete vyberať zo značiek ako Calvin Klein alebo Guess. A čo takto staviť na overenú klasiku akou sú Michael Kors hodinky? Táto značka ponúka elegantné, športovejšie, ale aj ultramoderné hodinky, v ktorých zažiarite. Tiež tu kúpite populárne hodinky Tommy Hilfiger, ktoré milujú ženy, ale aj muži.

Recenzie Hodinky.sk

Nebojte sa nakupovať značkový tovar cez internet. S eshopom Hodinky.sk nemusíte mať strach. Predajca je rokmi overený a garantuje vám 100 % pravosť všetkých značkových produktov, ktoré nájdete v ponuke. Chcete mať istotu? Prečítajte si recenzie. Zistíte, že obchod sa teší popularite medzi stovkami spokojných zákazníkov. Doručovanie navyše prebieha v rekordne krátkom čase, takže do pár dní máte svoje štýlové hodinky doma.

Lacné hodinky Hodinky.sk

Krásne hodinky nemusia byť prehnane drahé. V eshope Hodinky.sk kúpite veľmi pekné a navyše lacné hodinky. Ozdobte svoju ruku, nemeškajte a dolaďte svoj outfit. Kúpte darček svojim blízkym na narodeniny či pri špeciálnych príležitostiach. Hodinky potešia každého. Dámy aj pánov každého veku.

 • V podobném e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se na Hodinky.cz.
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Tous.pl.

Obchody, kde vás odmeníme

O hodinky.sk

Ste nervózny, ak vaše hodinky neukazujú správny čas. Želáte si, aby vaše hodinky boli nielen perfektne funkčné, ale aby zároveň podčiarkli váš outfit? Potom si buďte istí, že e-shop Hodinky.sk týmto vašim starostiam úplne rozumie. A vyrieši ich! Buďte všade načas a štýlovo vďaka krásnym hodinkám.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod hodinky.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa