Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Intimate Stories
5 %

Intimate Stories

intimatestories.sk
Pohodlné a krásne prádlo na spanie vyrobené z kvalitných materiálov ako hodváb či bio bavlna vám prináša Intimate Stories. Vyspite sa v pohodlí do krásy a vyzerajte dobre aj počas spánku. Nakupujte kvalitné nočné košieľky online na e-shope Intimate Stories.sk. Zobuďte sa do každého nového dňa oddýchnutí a plní energie vďaka nočnému prádlu od Intimate Stories.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Intimate Stories

Nočná bielizeň Intimate Stories

Pohodlný spánok nie je len o posteli, v ktorej spíte. Nemenej dôležité je nočné prádlo, v ktorom spíte. Vyspať sa doružova a vstávať každé ráno s dobrou náladou sa vám podarí vďaka prádlu od Intimate Stories. Obchod založili dve slovenské sestry žijúce v Anglicku. Ich cieľom bolo vytvoriť líniu nočnej bielizne, ktora je krásna, trendy a zároveň pohodlná. Na spánku totiž záleží. Kvalitná pyžamová dámska móda od Intimate Stories.sk vám zaručí komfortný spánok, pri ktorom budete vyzerať ako princezná.

E-shop Intimate Stories.sk

Nakupujte nočnú bielizeň pohodlne z domova prostredníctvom e-shopu Intimate Stories.sk. Doprajte si počas spánku oblečenie vyrobené z tých najvalitnejších materiálov. Zahaľte svoje telo do nočnej bielizne z bio bavlny či ľahkého hodvábu. Dovoľte svojej pokožke dýchať a spite ako na obláčiku vďaka Intimate Stories. Najlepšie košieľky a hodvábne prádlo kupite na Intimate Stories.sk.

Nočná bielizeň Intimate Stories pre pánov

Intimate Stories nezabúda ani na pánov. Kvalitnú a peknú pánsku nočnú bielizeň, v ktorej sa vám bude príjemne spať si vyberiete na Intimate Stories.sk pohodlne a rýchlo cez váš počítač či smartfón. Hodvábne prádlo, organické prádlo či pánska móda na doma od Intimate Stories je tou pravou voľbou.

Intimate Stories zľavy

Chcete si dopriať kvalitu? Máte obavy, že vás to bude stáť priveľa peňazí? Nezúfajte. Intimate Stories prináša svojim zákazníkom nočné prádlo z vysokokvalitných materiálov za prijateľné ceny. Okrem toho je tu pre vás vždy pripravená aktuálna Intimate stories zľava vďaka ktorej ušetríte na nákupe.

Spite v pohodlí a vyzerajte pri tom dobre s luxusným prádlom od Intimate Stories.sk. Nakupujte s výhodami a doprajte si to najlepšie pre váš spánok. Dokonalý spánok za tie najvýhodnejšie ceny môžete zažívať každý deň vďaka e-shopu s luxusnou nočnou bielizňou Intimate Stories. Buďte sa do každého nového dňa plní radosti a energie po kvalitnom spánku v pyžamkách od Intimate stories.

Podobné obchody

Články

SÚŤAŽ: VYHRAJTE JEDLO NA VÍKEND ZADARMO

Vyberte si chrumkavú taliansku pizzu, šťavnatý burger alebo dokonalé sushi s DajmeJedlo.sk....
27.3.2017 Zobraziť článok

6 tipov pre vašu dovolenku

S pribúdajúcimi slnečnými lúčmi pribúdajú aj myšlienky na dovolenku. Zatvorte na chvíľu oči a...
22.2.2017 Zobraziť článok

Reserved - kráčajte s módou

Chcete byť trendy na každú príležitosť? Radi sa obliekate módne a potrpíte si na kvalitu, ktorá...
18.4.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo