Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod Intimate Stories práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavy z Bonprix.

Jednodielne sťahujúce plavky za výhodnú cenu na Bonprix na Bonprix

Platí do 31.07.2021

+ 5 % naspäť z nákupu

Pekné sťahujúce plavky s módne zvlneným zakončením. viac

O obchode Intimate Stories

Nočná bielizeň Intimate Stories

Pohodlný spánok nie je len o posteli, v ktorej spíte. Nemenej dôležité je nočné prádlo, v ktorom spíte. Vyspať sa doružova a vstávať každé ráno s dobrou náladou sa vám podarí vďaka prádlu odIntimate Stories. Obchod založili dve slovenské sestry žijúce v Anglicku. Ich cieľom bolo vytvoriť líniu nočnej bielizne, ktora je krásna, trendy a zároveň pohodlná. Na spánku totiž záleží. Kvalitná pyžamovádámska módaodIntimate Stories.skvám zaručí komfortný spánok, pri ktorom budete vyzerať ako princezná.

E-shop Intimate Stories.sk

Nakupujte nočnú bielizeň pohodlne z domova prostredníctvom e-shopuIntimate Stories.sk. Doprajte si počas spánku oblečenie vyrobené z tých najvalitnejších materiálov. Zahaľte svoje telo do nočnej bielizne z bio bavlny či ľahkého hodvábu. Dovoľte svojej pokožke dýchať a spite ako na obláčiku vďakaIntimate Stories. Najlepšie košieľky ahodvábne prádlokupite naIntimate Stories.sk.

Nočná bielizeň Intimate Stories pre pánov

Intimate Stories nezabúda ani na pánov. Kvalitnú a peknú pánsku nočnú bielizeň, v ktorej sa vám bude príjemne spať si vyberiete naIntimate Stories.skpohodlne a rýchlo cez váš počítač či smartfón.Hodvábne prádlo, organické prádločipánska módana doma od Intimate Stories je tou pravou voľbou.

Intimate Stories zľavy

Chcete si dopriať kvalitu? Máte obavy, že vás to bude stáť priveľa peňazí? Nezúfajte. Intimate Stories prináša svojim zákazníkom nočné prádlo z vysokokvalitných materiálov za prijateľné ceny. Okrem toho je tu pre vás vždy pripravená aktuálnaIntimate stories zľavavďaka ktorej ušetríte na nákupe.

Spite v pohodlí a vyzerajte pri tom dobre s luxusným prádlom odIntimate Stories.sk. Nakupujte s výhodami a doprajte si to najlepšie pre váš spánok. Dokonalý spánok za tie najvýhodnejšie ceny môžete zažívať každý deň vďaka e-shopu s luxusnou nočnou bielizňouIntimate Stories. Buďte sa do každého nového dňa plní radosti a energie po kvalitnom spánku v pyžamkách od Intimate stories.

 • V podobném e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naAstratex.cz.
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zBonprix.pl.

O Intimate Stories

Pohodlné a krásne prádlo na spanie vyrobené z kvalitných materiálov ako hodváb či bio bavlna vám prináša Intimate Stories. Vyspite sa v pohodlí do krásy a vyzerajte dobre aj počas spánku. Nakupujte kvalitné nočné košieľky online na e-shope Intimate Stories.sk. Zobuďte sa do každého nového dňa oddýchnutí a plní energie vďaka nočnému prádlu od Intimate Stories.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Intimate Stories.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.