kiska travel

O obchode kiska travel

Kiska travel

Kiska travel je jedným z popredných poskytovateľov ubytovacích zariadení, chát, reštaurácii a dovolenkových apartmánov na Slovensku. Služby, ktoré ponúka dosahujú vysokého štandardu, vďaka čomu si na trhu vytvoril stále a pevné miesto. Tento štandard sa snažia neustále zvyšovať a vždy pridať aj nejaký bonus vo forme nevšedného zážitku. Či už sa chystáte na lyžovačku alebo si chcete oddýchnuť v horách na turistike Kiska travel je pre vás tou správnou voľbou!

Kiska travel tatry

Kiska travel kontakty

V prípade problémov pri ubytovaní, či už sa bude jednať o check-in, check-out, alebo niečo v priebehu vášho pobytu môžete kontaktovať Kiska travel zákaznícke centrum. Je vám k dispozícii na telefónnom čísle +421 905 500 507 , alebo mailom na kiskatravel@kiskatravel.sk. Určite odporúčame sledovať sociálne siete. Za spomenutie stojí Kiska travel facebook, ale aj instagram, youtube a twitter. Nájdete tam množstvo zaujímavých fotiek, ponúk a aj Kiska travel recenzie.

Kiska travel výhody

Kiska travel zľavy a tipy

Chcete ušetriť na vašom bookingu ubytovania? Prezrite si Kiska travel zľavy a zistíte, že možností je skutočne veľa. Vysoké Tatry lacnejšie, tak už nie sú iba snom ale každodennou realitou. Predstavte si majestátne vrcholky hôr, nádherné doliny, nedotknutú tatranskú prírodu a všadeprítomný pocit kľudu. Na čo ešte čakáte? Kiska travel je pre vás tým pravým riešením!

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku Booking.com.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku Booking.com.

kiska travel zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavy 50 % na ubytovanie a dovolenku na Slovensku | Kiska Travel

31.12.2022

Obchody, kde vás odmeníme

O kiska travel

Kiska travel je jedným z popredných poskytovateľov ubytovacích zariadení, chát, reštaurácii a dovolenkových apartmánov na Slovensku. Služby, ktoré ponúka dosahujú vysokého štandardu, vďaka čomu si na trhu vytvoril stále a pevné miesto.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod kiska travel.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa