Lilcastle

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Lilcastle zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3 % v obchode Lilcastle

Platí do 16.10.2021

 
   

Internetový obchod Lilcastle ponúka široké spektrum možností na zariadenie detskej izby snov. Navyše za super cenu. Stačí využiť iba Lilcastle...

O obchode Lilcastle

Internetový obchod Lilcastle ponúka všetko pre zariadenie detskej izby. Vyberte si zo širokej ponuky obrazov, plagátov, rastúcich metrov a mnoho ďalších vymožeností pre vaše ratolesti. Doprajte svojim deťom iba to najlepšie za super ceny. K dispozícii je Lilcastle zľavový kód. A čo tak ešte aj Lilcastle doprava zdarma? 

lilcastle detská izba

Lilcastle doprava a platba

Internetový obchod Lilcastle ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Vybrať si môžete medzi doručením kuriérskou službou a slovenskou poštou. Cena za dopravu začína na sume 4 €. Dostupné sú všetky bežné spôsoby platby bez dodatočného poplatku. Chcete ušetriť? Sledujte Lilcastle zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zdarma a mnoho iných zliav a akcií.

Lilcastle kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a poradenstvo je pre Lilcastle zákaznícky servis tá najväčšia priorita. Možný je telefonický kontakt na čísle +421 949 369 456, alebo emailová komunikácia. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 9 do 16 hodín. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Napríklad Lilcastle facebook, kde nájdete všetky novinky a zaujímavé tipy. Svoju pozornosť venujte aj Tipli tipom. Napríklad na ten najlepší záhradný nábytok.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku sconto.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku blackredwhite.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Lilcastle

Internetový obchod Lilcastle ponúka široké spektrum možností na zariadenie detskej izby snov. Navyše za super cenu. Stačí využiť iba Lilcastle zľavový kupón.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode Lilcastle?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.