maderna

O obchode maderna

Eshop Maderna poskytuje všetko pre mamičky a deti v top kvalite s expresným doručením. Vyberte si zo širokej ponuky a prihoďte Maderna zľavový kupón.

Maderna móda

Internetový obchod Maderna pôsobí na slovenskom trhu už pár orkov. V ponuke má široké a čo najkvalitnejšie portfólio tehotenského oblečenia za prijateľné ceny. Samozrejmosťou je sledovanie aktuálnych módnych trendov a noviniek v tehotenskej móde. Preto si môžete byť istá, že s oblečením z Maderna budete vždy maximálne trendy a čo je najdôležitejšie, budete sa cítiť maximálne pohodlne a krásne. V širokej ponuke nájdete aj oblečenie pre deti a zariadenie detskej izbičky. Ďalej aj kojenecký vankúš, tehotenské oblečenie a mnoho ďalšieho nájdete v najvyššej kvalite práve na Maderna.sk.

Obrázok

Maderna kontakty

Pre zákazníkov je pripravený špičkový zákaznícky servis. Maderna zákaznícke centrum vám je k dispozícii telefonicky  alebo mailom. Kontaktovať ich môžete v pracovné dni od 9 do 17 hodín. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Maderna facebook, kde nájdete super novinky, tipy a triky. Tipy a triky vám prináša aj Tipli. Napríklad na nadupané mobily do 250 €.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku Mamitati.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku I love milk.

Obchody, kde vás odmeníme

O maderna

Eshop Maderna poskytuje všetko pre mamičky a deti za dostupné ceny s rýchlym doručením. K dispozícii je aj Maderna zľavový kupón.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod maderna.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa