Peggybuy.com

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Peggybuy.com zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 6 % v obchode Peggybuy.com

Platí do 21.10.2021

 
   

Internetový obchod Peggybuy.com má v ponuke široké spektrum doplnkov do domácnosti, či kancelárie. Vyberte si tie svoje, pridajte Peggybuy...

O obchode Peggybuy.com

Internetový obchod Peggybuy vám prináša najmä rôzne dekorácie do domácnosti, či kancelárie, ktoré prežiaria každú miestnosť. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte Peggybuy zľavový kód a začnite šetriť. Nezabudnite, že k dispozícii je aj cashback, čiže peniaze naspäť z každého nákupu.

Banggood kontakty

Neviete si rady s nákupom? Nedorazil tovar tak ako mal? Na tieto ale aj mnohé iné vaše otázky je pripravená odpoveď Peggybuy zákaznícka podpora. Kontaktovať ju môžete pomocou sociálnych sietí. Facebook, Instagram a mnohé ďalšie sociálne siete sú pre vás k dispozícii nonstop. Na komunikáciu využite určite anglický jazyk. S dorozumením by nemal byť problém. Ďalšou možnosťou je Peggybuy aplikácia, ktorá je dostupná pre iOS a aj pre Android. Stiahnuť si ju môžete bezplatne a navyše pri nákupe cez ňu získate dodatočnú zľavu.

Obrázok

Prečo Peggybuy?

Prečo si vybrať na váš nákup práve Peggybuy? Hlavných dôvodov sme pre vás našli 5!

 • 1. Kvalita pri ktorej ušetríte
 • Výrobcovia sú poctivo vyberaní, aby bola dodržaná maximálna kvalita výrobkov. Keďže sa väčšina výrobkov vyrábajú vo väčšom množstve, dochádza k výrazným úsporám z rozsahu, vďaka čomu budú výrobky na Peggybuy vždy za skvelú cenu.

 • 2. Globálne sklady
 • Naprieč celým svetom. Toto je hlavný dôvod prečo vaša objednávka bude vybavená tak rýchlo.

 • 3. Rýchle a spoľahlivé doručenie
 • Spolupráca so špičkovými doručovacími službami a kuriérmi. Nemusíte sa tak obávať, že sa vaša objednávka stratí, alebo nebude vôbec doručená. Bonusom je doručenie do vyše 200 krajín.

 • 4. Bezpečná platba
 • Ďalšou výhodou nákupu na Peggybuy je bezpečná platba.

 • 5. Profesionálny zákaznícky servis
 • Ktorý okrem iného zahŕňa aj možnosť vrátenia výrobkov do určitého obdobia. Pri niektorých druhoch dokonca až do 1 roka od objednávky.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku kasa.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku media-expert.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Peggybuy.com

Internetový obchod Peggybuy.com má v ponuke široké spektrum doplnkov do domácnosti, či kancelárie. Vyberte si tie svoje, pridajte Peggybuy zľavový kód a šetrite.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 6 % späť z ceny nákupu v obchode Peggybuy.com?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.