prolaika

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

prolaika zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 0,15 % v obchode prolaika

Platí do 18.10.2021

 
   

Najväčší špecialista na fototechniku Pro.Laika funguje na Slovensku od roku 1993. Počas svojej existencie sa...

Cashback na fotoaparáty Fujifilm až do 300 EUR. na prolaika

+ 0,15 % naspäť z nákupu
   

Na vybrané fotoaparáty a objektívy Fujifilm X získajte cashback do výšky 300 EUR. viac

O obchode prolaika

Pro.Laika - pre profesionála aj pre lajka

Fotoobchod Pro.Laika ponúka široký sortiment fotoaparátov a príslušenstva rôznych značiek a parametrov. V ponuke si vyberie ako profesionál, tak amatérsky fotograf. Okrem fotoaparátov tu nájdete pre svoj koníček všetko vybavenie pre digitálne a analógové fotografovanie. V ponuke Pro.Laika sú kompakty aj zrkadlovky, Canon, Nikon, Fujifilm, Leica, Sony a iné značky fotoaparátov všetkých kategórií. Potrebujete lepšiu brašňu, kvalitnejší statív alebo silnejší blesk? Navštívte osobne alebo pozrite v e-shope Pro.Laika a určite nájdete, čo potrebujete. Pro.Laika myslí aj na nadšencov videa a pohyblivých obrázkov, na ktorých tu čaká dron, kamera do auta alebo GoPro.

Pro.Laika bazár

Pre ešte komplexnejšiu ponuku, obchod Pro.Laika má na výber aj použitý tovar. Reflektujúc veľký záujem o použitú fototechniku, rovnako veľkú ponuku fotoaparátov a príslušenstva poskytuje aj bazár obchodu Pro.Laika. Nachádzajú sa tam použité fotoprodukty za priaznivé ceny aj zberateľské kúsky.

Pro.Laika - viac ako obchod

Firma Pro.Laika okrem, svojej širokého sortimentu produktov poskytuje svojim zákazníkom rozmanité služby. Od bežného servisu prístrojov v záručnej aj pozáručnej dobe, ponúka workshopy pre začiatočníkov aj pokročilých vedené odborníkmi. Na stránke obchodu publikuje pravidelné novinky zo sveta fotografie, recenzie, fotografické tipy a triky, organizuje fotosúťaže, stretnutia výstavy, všetko, čo by mohlo ulahodiť oku a duši každého fotografa.

Nakupujte na prolaika.sk cez Tipli a získajte 0,2 % späť ako cashback.

 • Věděli jste, že v obchodě FotoŠkoda můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie Vobis można robić zakupy także w Polsce?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O prolaika

Najväčší špecialista na fototechniku Pro.Laika funguje na Slovensku od roku 1993. Počas svojej existencie sa spoločnosť stala aj najznámejším predajcom fotoaparátov a príslušenstva. Svoju komplexnú ponuku produktov a služieb poskytuje v rozsiahlej kamennej predajni na Palackého ulici v Bratislave a online na prolaika.sk.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 0,15 % späť z ceny nákupu v obchode prolaika?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.