Obchody / Zenvia O Zenvia -

Zenvia

O obchode Zenvia

Internetový obchod Zenvia.sk je popredným predajcom výživových doplnkov a doplnkov stravy pre milovníkov športu, ale aj pre bežných ľudí. V ponuke nájdete prírodné prípravky, ktoré vám dokážu zlepšiť spánok, či trávenie. Iné zas dokážu bojovať s úzkosťou a depresiou. Chcete zlepšiť svoju imunitu? Siahnite taktiež po produktoch Zenvia. K dispozícii sú aj špeciálne produkty pre mamičky. Obľubujete fitness? Zo širokej ponuky si zaručene vyberiete. Všetky produkty sú vyrobené z kvalitných látok, ktoré sú certifikované. Navyše je k dispozícii aj Zenvia doprava zdarma. Pre jej získanie stačí nakúpiť nad 70 €. Chcete ušetriť ešte viac? Prezrite si Zenvia zľavy a vyberte svoj obľúbený Zenvia zľavový kód. 

Čo dokážu zlepšiť produkty z eshopu Zenvia.sk?

 • spánok
 • cievy
 • imunitu
 • trávenie
 • depresiu
 • stres
 • regeneráciu
 • cholesterol
 • vlasy 
 • nechty
 • pokožku 
 • a ešte omnoho viac...
zenvia produkty

Zenvia kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a špičkové poradenstvo je pre eshop Zenvia veľmi dôležité. Nemalé finančné prostriedky preto dávajú do zákazníckeho centra. Zenvia zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Zákaznícky servis vám je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 16:30. V prípade reklamácie opäť kontaktujte zákaznícke centrum, kde vám ochotne pomôžu a poradia s ďalším postupom. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Napríklad Zenvia facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a tipov. Sledujte aj Tipli tipy, napríklad na fitness hodinky, ktoré vám pomôžu naplánovať tréning alebo športové oblečenie.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na ProZdravi.cz.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na StraganZdrowia.pl.

Zenvia zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Doprava zdarma na celú objednávku

31.12.2020

Darček zadarmo v e-shope Zenvia

30.11.2019

Doprava zadarmo na Zenvia

31.12.2019

Ako uplatniť zľavové kupóny na Zenvia

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Zenvia. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Neviete ako fungujú zľavové kupóny Zenvia? Pozrite sa na postup ako uplatniť Zenvia zľavový kupón a začnite ihneď šetriť.

1. Výber zľavového kupónu

Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Zenvia.sk uplatniť.

zenvia kupón

2. Skopírovanie zľavového kupónu

Kliknite na symbol nožníc (ukazuje naň oranžová šípka na obrázku), čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný priamo do obchodu.

zenvia zľavový kupón

3. Zadanie zľavového kódu 

Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Kúpiť“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Zľavový kód“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Použiť zľavu“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

zenvia.sk kupón

Prečo využiť zľavové kupóny na Zenvia?

Dôvod je pomerne jednoduchý. Ušetriť. Okrem jedinečných zľavových kupónov tu nájdete aj rôzne zľavy, a tak vždy viete, či sa váš nákup naozaj vyplatí. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu. Ak si nevyberiete žiadny Zenvia kupón, tak zbystrite pozornosť na eshop MyProtein alebo prezdravie.sk.

Obchody, kde vás odmeníme

O Zenvia

Zenvia ponúka bohatý sortiment kvalitných výrobkov na chudnutie, zdravé srdce a cievy, energiu, až po výrobky na imunitu a trávenie. Začnite žiť zdravo ešte dnes s prírodnými výrobkami od Zenvia.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Zenvia.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa