Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.

Archív letákov

Comcas leták informácie

Prelistujte si aktuálny Comcas leták a zistite, čo letí vo výpočtovej technike. Comcas poskytuje komplexné riešenia pokiaľ ide o počítače pokladne a softvér. Nezáleží na tom, či potrebujete stabilný počítač, plný ekonomických softvérov, alebo nadupanú hernú mašinu, v Comcase si určite vyberiete. v novom letáku Comcas nezabúda ani ďalšie nevyhnuté súčasti vašej firmy ako pokladne a kamerové systémy. Pre priaznivcov technológií prináša Comcas novinky zo sveta vybavenia k počítaču ako klávesnice, myšky a reproduktory.

Spoločnosť Comcas ponúka inteligentné riešenia v oblasti elektroniky pre vašu firmu a domácnosť. Bez ohľadu na to, či potrebujete vybaviť firmu tak, aby kráčala s dobou vďaka ekonomickým softvérom a registračným pokladniam, alebo ste nadšenec technológií, ktorý chce vylepšiť svoju výbavu novým monitorom, Comcas sa o vás postará. Okrem širokej ponuky lacnej elektroniky poskytuje obchod Comcas Stará Ľubovňa aj servis počítačov od jednoduchých opráv, starostlivosti o počítač až po komplexnú diagnostiku závažnej poruchy a jej opravu.

Comcas to nie sú len počítače a pokladne. Všetko, čo k počítaču doma a vo firme potrebujete, nájdete v Comcas. Široká ponuka tlačiarní vrátane tonerov, monitory, myšky, pamäťové karty, reproduktory a slúchadlá, to všetko vám ponúka Comcas. Okrem širokého sortimentu výbavy k vášmu osobnému alebo firemnému počítaču ponúka Comcas aj výber bielej techniky, kalkulačiek a technologických vychytávok ako napríklad hoverboard. Vďaka Comcas zľavám si môžete byť istý, že za elektroniku nezaplatíte zbytočne veľa.

Široký sortiment a vysoká kvalita elektroniky v obchode Comcas vám pomôžu kráčať s dobou v oblasti technológií. Ak si chcete pozrieť predajňu Comcas, otváracie hodiny sú od 8.00 do 16.30 počas pracovných dní. Samozrejmosťou je aj parkovanie pred predajňou. Bohatý výber počítačov a doplnkov pre vašu domácnosť a firmu v Starej Ľubovni nájdete v predajni Comcas. Podnikateľ, technologický priaznivec či bežný užívateľ, v Comcase si každý niečo vyberie.

Podobné obchody ako Comcas s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Comcas.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa