Nay leták informácie

Nay elektrodom si pre vás pravidelne pripravuje leták s tými najhorúcejšími novinkami a vychytávkami. Nepremeškajte šancu kúpiť si vysnívaný produkt za skvelú cenu. Odteraz môžete sledovať všetky letáky na jednom mieste a z pohodlia domova! Nay si pripravuje aktuálne letáky na každý kalendárny mesiac, s platnosťou od jeho začiatku až po koniec.

Okrem klasických letákov si môžete na ich stránke prezrieť všetky aktuálne akcie, ktoré momentálne ponúkajú. A tých nie je málo! Pri týchto akciách získate k nákupu vždy niečo navyše a produkty, ktoré vás zaujímajú si môžete ľahko vyfiltrovať.

Vznik spoločnosti Nay sa datuje na začiatok 90. rokov minulého storočia a je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom elektroniky na slovenskom trhu. Tesne po svojom vzniku sa stala spoločnosť popredným slovenským distribútorom zahraničných značiek ako Sony alebo Panasonic, ktoré v tom období boli na slovenskom trhu ojedinelé. Značka Nay vznikla na základe konceptu známym ako franchising.

Pred prvými predajňami z 90. rokov, ktorých bolo v tom čase 12, ste bežne videli stáť rady zákazníkov pretože dopyt po zahraničnom tovare bol tak veľký. Stratégia firmy sa tak musela radikálne zmeniť pretože Nay nestíhalo dodávať tovar pre toľkých zákazníkov. Tím sa preto rozhodol pre prvý koncept veľkoplošnej predajne v centrálnej Európe, a to pod značkou Nay Elektrodom. Najväčšou prekážkou k splneniu nového konceptu bola infraštruktúra, ktorej vybudovanie bolo veľmi časovo náročné a vyžadovalo veľký počiatočný kapitál. Rozmach siete Nay Elektrodom do dnešného dňa stúpol až na 35 predajní a zákazníci si tak môžu vyberať z obrovského množstva produktov. Predajne nájdete vo všetkých väčších mestách, ako napríklad Bratislava, Nitra, Trnava, Košice, Banská Bystrica a mnoho ďalších.

Nay Elektrodom vám okrem obrovského množstva tovaru ponúka rôzne Nay zľavy a kupóny a výhody Nay Extra klubu Ide o vernostný program, ktorý odmeňuje verných zákazníkov a umožňuje vám nakupovať v sieti predajní ešte lacnejšie. Užívajte si každý nákup so zľavou! A ako vstúpite do Nay Extra klubu? O vydanie klubovej karty stačí požiadať na ktorejkoľvek pokladni a vydajú vám ju priamo na počkanie. Z členstva v tomto klube nevyplívajú žiadne povinnosti ani poplatky. Užívajte si výhody úplne zdarma! Či už sa pre vernostný klub rozhodnete alebo nie, určite si prezrite aspoň aktuálne letáky a budete tak vedieť o najzaujímavejších akciách platiacich pre všetkých. Podobne si môžete prezerať aj Planeo Elektro leták alebo Datart leták. Ďalšie zľavy na elektroniku nájdete aj v OKAY letáku, Alza letáku a Mall letáku.

Podobné obchody ako Nay s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Nay.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa