Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

ProElektro leták informácie

Všetky platné ProElektro letáky na jednom mieste! ProElektro leták pre tento aj nasledujúci týždeň. ProElektro rozosiela letáky pravidelne väčšinou 1x mesačne. Nakupuje vo svojom obľúbenom elektre za tie najvýhodnejšie ceny.

Na papierový leták sa môžete vykašľať, pretože u nás nájdete ProElektro leták online.

Spoločnosť ProElektro pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009, ale prvé zmienky o nej siahajú už do roku 2003. Spoločnosť má do dnešného dňa 39 obchodných partnerov a 44 maloobchodných predajní po celom území Slovenska. Nájdete tu ProElektro Gabčíkovo, ProElektro Nové Mesto nad Váhom, ProElektro Rimavská sobota, ProElektro Košice, ProElektro Považská Bystrica, ProElektro Turčianske Teplice, ProElektro Veľký Krtíš, ProElektro Zvolen a iné.

Obchod sa zaoberá veľkoobchodným predajom spotrebnej a zábavnej elektroniky. V sortimente nájdete všetko potrebné zo sveta IT, fotoaparátov, bielu a čiernu techniku. Nájdete tu svetoznáme značky ako Bosch, Electrolux, Siemens, Whirlpool, Eta, Braun, LG, Philips, Samsung, Tefal, DeLonghi, Rowenta, Gorenje, Zanussi, Mora, Kenwood, Krups, ECG a mnoho ďalších.

Orientácia na zákazníka je jedna zo zásadných firemných hodnôt, ktorou sa spoločnosť riadi. Robia všetko preto aby si získali a udržali dôveru zákazníka a berú na seba zodpovednosť za svoju prácu. Zakúpený tovar vám dopravia na miesto určenia, domov, do práce alebo kamkoľvek inde. Zákazník je pred doručením kontaktovaný. Pokiaľ nemáte potrebné nástroje k montáži a inštalácií zakúpených produktov, nemusíte si robiť žiadne starosti. Je možné doobjednať si inštaláciu zakúpeného tovaru. Podrobnosti je potrebné dohodnúť si v jednej z kamenných predajní ProElektro. Navyše na tovar získate predĺženú záruku, a to až o 3 roky.

Okrem pravidelných letákov vydáva spoločnosť , ProElektro zľavové kupóny ,s ktorými nakupujete ešte výhodnejšie.

Podobné obchody ako Pro Elektro s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Pro Elektro.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa