Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

TXM leták informácie

Oblečte sa do trendov za tie najvýhodnejšie ceny s TXM. Pozrite si TXM textil leták a už nikdy vám neunikne žiadna výhodná ponuka. Sieť diskontných predajní TXM ponúka trendové dámske, pánske, detské a dojčenské oblečenie, ktoré ušetrí váš rozpočet. Oblečte sa módne a pohodlne celá rodina za babku s TXM a ušetrite tak váš rodinný rozpočet. V TXM textil markete si vyberie jednoducho každý.

Poľská spoločnosť TXM je na trhu od roku 1989 a od svojho založenia pôsobí v textilnom odvetví. Primárne sa zaoberá diskontným predajom kvalitného, pohodlného a najmä trendového oblečenia. Sieť diskontných predajní TXM textil market funguje aj na Slovensku v 5-tich mestách. Široký sortiment dámskeho, pánskeho, detského či dojčenského oblečenia nájdete v TXM. Oblečte sa celá rodina pod jednou strechou v TXM textil markete. Okrem módnych kúskov do vášho šatníka si v TXM bezproblémov zaobstaráte aj potreby pre vašu domácnosť či certifikované pomocky do školy, alebo hračky pre deti. Vďaka priaznivým cenám navyše neutrpí váš rodinný rozpočet. TMX je skrátka móda, ktoré si zamilujete.

TXM textil market u nás momentálne prevádzkuje 5 kamenných predajní. Oblečenie za tie najvýhodnejšie ceny nakúpite v TXM market Michalovce, Liptovký Mikuláš, Levice, Rožňava a Veľký Krtíš. TMX myslí na to, že v dnešnej uponáhľanej dobe máte na nákupy čoraz menej času. Tomu sú prispôsobené TMX otváracie hodiny. V TMX Michalove, Levice, Liptovský Mikuláš a Veľký Krtíš nakúpite počas celého týždňa medzi 9:00 - 20:00. V TMX Rožňava sú pre vás brány predajne otvorené od pondelka do piatku od 9:00 - 19:00, v sobotu od 10:00 do 19:00 a v nedeľu od 10:00 do 18:00. Musíte uznať, že vďaka dlhým otváracím hodinám stíhate nákupy s prehľadom aj po práci.

Chcete mať všetky informácie o novinkách, akciách či zľavách v TXM? Jednoducho sledujte TXM textil leták a neunikne vám žiadna výhodná ponuka. Vedeli ste, že TXM pre ešte výhodnejšie nákupy svojich zákazníkov pravidelne spúšťa sezónny výpredaj alebo rôzne akcie na konkrétne produkty či vybrané kategórie produktov? Všetky potrebné informácie na jednom mieste nájdete v TXM letáku. Pre podobný sortiment oblečenia si prehliadnite aj TXM zľavy, oblečte sa kvalitne, pohodlne a moderne počas všetkých ročných období za rozumné ceny.

Podobné obchody ako TXM s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod TXM.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa