Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

ZOOT leták informácie

Prelistujte si všetky aktuálne letáky a ZOOT newslettere online na jednom mieste. Predajca si pre vás pravidelne pripravuje rôzne akčné a výhodné ponuky, ktoré vám spríjemnia váš nákup.

Všetky ZOOT novinky si môžete prezerať a objednávať z pohodlia vášho domova. Radosť nakupovať.

Na slovenský trh vstúpil ZOOT v roku 2014. Spoločnosť začínala u našich českých susedov ako start-up a na Slovensku sa prvý krát objavil v jednom z kontajnerov na Šafárikovom námestí v Bratislave kde otvoril POP-UP. Prvá ZOOT predajňa bola otvorená v tom istom roku, taktiež v Bratislave.

ZOOT predstavuje jedinečný a originálny koncept online obchodu s oblečením. Oblečenie síce nakupujete na internete ale objednaný tovar si ešte pred zaplatením môžete vyskúšať v ktorejkoľvek Výdajni radosti. Tie fungujú ako klasický kamenný obchod, kde vám ochotný personál rád pomôže s výberom, poprípade pomôže s doobjednaním tej správnej veľkosti.

Sortiment si vyberáte spomedzi 250 rôznych značiek a 150 000 kúskov oblečenia skladom. Medzi najväčšie benefity patrí doprava zadarmo pre všetkých, na všetko a navždy. Na vrátenie tovaru máte netradičných 90 dní a to bez udania dôvodu. Za poštovné platí ZOOT, takže ak to máte na Výdajňu radosti ďaleko, stačí zájsť na najbližšiu pobočku pošty. Na Slovensku je zatiaľ 12 ZOOT predajní, ktoré vám robia radosť každý deň. Tieto predajne, Výdajne radosti, nájdete zatiaľ len vo väčších mestách ako je Bratislava, Nitra, Žilina, Košice, Banská Bystrica a iné. K peknému oblečenie patrí i slušivé topánky. Prezrite si Deichmann leták a eObuv leták.

Nakupujte ešte výhodnejšie a využite k nákupu. Jednou z ďalších skvelých výhod pri nákupe je ZOOT vernostný program. A ako sa do neho zapojiť? Stačí pokiaľ nakúpite nad 35 € a Radostníci vo Výdajniach vám automaticky ponúknu možnosť do tohto vernostného programu vstúpiť. Ako presne to s vernostným programom funguje a aké sú jeho výhody sa dočítate na stránke predajcu. Ak nie ste spokojní na ZOOT, prezrite si napríklad leták Kik.

Podobné obchody ako ZOOT s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o  4 % späť z ceny nákupu v obchode ZOOT?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa