Adriatic.hr

O obchode Adriatic.hr

Adriatic.hr - najkratšia cesta na Jadran

Jadranské more je mimoriadne populárne a každý rok sa k nemu vydá na dovolenku množstvo ľudí. Práve Chorvátsko je najobľúbenejšou destináciou aj pre Slovákov. Cestovná kancelária Adriatic.hr ponúka ubytovanie v Chorvátsku za bezkonkurenčné ceny už od roku 2000. K dispozícii má viac ako 14 000 ubytovacích jednotiek. Skutočne široký výber! Vízia cestovnej kancelárie Adriatic je byť prvou voľbou pre klientov, ktorí hľadajú najkratšiu cestu do ubytovania v Chorvátsku. Adriatic.hr ale nie je len o súkromnom ubytovaní. Nájdete tu aj možnosť prenájmu majáku, či možnosť rezervácie hotelov. Samozrejmosťou je aj možnosť prenájmu lode. Vy sami môžete byť jej kapitánom. Ak náhodou nemáte kapitánsky kurz a na riadenie lode si neveríte, môžete si prenajať loď aj s kapitánom.

Adriatic vyhľadávanie

Adriatic.hr recenzie

Najlepšiu mienku o cestovnej kancelárii spravia práve recenzie od klientov. Adriatic sa môže pochváliť skvelými hodnoteniami a často sa vracajúcimi klientmi. Vzorovým príkladom je recenzia, o ktorú sa podelil pán Štefan: „Ďakujeme za krásnu dovolenku. Boli sme veľmi spokojní a prekvapení. Ubytovanie výborné. Majiteľ správny chlap. Ďakujeme za pečené výborné rybky. Mám kontakt na budúci rok sa stretneme. Ďakujeme ešte raz a komunikácia z cestovnou kanceláriou Adriatic.hr na úrovni. Vždy pomohli a poradili. Vrelo odporúčam.“

Adriatic.hr kontakty

Komunikácia so zákazníkmi je pre cestovnú kanceláriu Adriatic.hr prioritou číslo 1. Skvelé zákaznícke centrum je dostupné na telefónnom čísle 0800 606 519. Samozrejmosťou je slovenčina. Ďalej môžete využiť na komunikáciu emailovú adresu info@adriatic.hr alebo online webový formulár. Pracovníci zákazníckeho centra Adriatic sú pre vás k dispozícii v pracovné dni od 8 do 16 hodín. Ak budete v Chorvátsku, tak môžete navštíviť Adriatic pobočku v Splite na adrese Pojička cesta 26. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Špeciálne Adriatic facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a krásnych fotiek.

Adriatic.hr blog

Ak ste aspoň trochu zdatný v angličtine zamierte svoju pozornosť na Adriatic blog. Spoznáte bližšie destinácie, dostanete tipy na last minute dovolenku a mnoho ďalšieho. A ako vyriešiť cestu? Klasickým dopravným prostriedkom do Chorvátska býva zväčša auto alebo autobus. Čo tak ale zvoliť lietadlo? Poradíme vám tipy a triky ako kúpiť lacné letenky do Chorvátska. Cesta vás tak výjde ešte lacnejšie ako autom.

Adriagate blog

Adriatic.hr zľavy a tipy

Sledujte kam na výlet na Slovensku. Určite však zvoľte Adriatic.hr a spoznávajte krásnu Chorvátsku prírodu! Krištáľovo čisté more, príjemné počasie a priateľský ľudia. Jednoducho perla Jadranu!

 • V podobným eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívej se na Hotels.com
 • Podobny sklep Hotels.com mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Adriatic.hr zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Refundovanie nákladov na pohonné hmoty až 50 % Adriatic.hr

31.03.2020

50 % zľava na diaľničné poplatky Adriatic.hr

31.03.2020

Last Minute ponuka na Adriatic.hr

31.12.2022

Zľavy až 50 % na Adriatic.hr

31.12.2022

First Minute zľavy na Adriatic.hr

31.12.2022

Obchody, kde vás odmeníme

O Adriatic.hr

Jadranské more je mimoriadne populárne a každý rok sa k nemu vydá na dovolenku množstvo ľudí. Práve Chorvátsko je najobľúbenejšou destináciou aj pre Slovákov. Cestovná kancelária Adriatic.hr ponúka ubytovanie v Chorvátsku za bezkonkurenčné ceny. V portfóliu majú viac ako 14 000 ubytovacích zariadení, a tak je určite z čoho vyberať.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Adriatic.hr.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa