InterContinental Hotels Group

O obchode InterContinental Hotels Group

Neviete si predstaviť ráno bez kvalitného hotelového servisu? V tom prípade sú pre vás hotely siete InterContinental Group ako vyšité! IHG má vo svojom portfóliu luxusné hotely ako InterContinental, Holiday Inn, Crowne Plaza, Kimpton a mnohé iné. Tak už nerušiť, príďte upratať neskôr!

Vyberte si destináciu, dátum pobytu a počet ľudí, izieb a už len vyberajte. S voľbou toho správneho miesta vám pomôže obrovský počet recenzií od ostatných zákazníkov, fotografie a komplexný popis hotelu. Nezáleží, či idete s partnerom na romantický víkend, s deťmi na rodinnú dovolenku alebo na pracovnú cestu.

Prečo InterContinental Hotels Group?

InterContinental Hotels Group máte zaručené bezstarostné ubytovanie, či už na niekde na pobreží alebo v centre mesta. Odborníci v sieti týchto hotelov si uvedomujú, že ubytovanie je pre vás mimoriadne dôležité, a tak robia všetko pre váš maximálny komfort. Individuálny prístup ku klientom je jedna z najväčších výhod, ktoré IHG ponúka. Navštívte top destinácie ako po celom svete a zistíte, prečo o nich všetci hovoria. Vložte svoju dôveru do rúk InterContintel Hotels Group a určite nebudete ľutovať!

InterContinental Hotels group

InterContinental Hotels Group zľavy a tipy

Sledujte InterContinental Hotels Group zľavy a ušetríte ešte omnoho viac. Hľadáte zaujímavé tipy čo podniknúť počas vašich ciest? Pár tipov má pre vás napríklad aj Tipli. Okrem cashbacku a skvelých zliav odporúčame dovolenkovú športovú výbavu a ak napríklad cestujete osamote, tak kvalitnú prázdninovú knihu. Ak by sa vám zacnelo za Slovenskom, máme pre vás aj tipy kam na výlet na Slovensku. Určite však zvoľte sieť hotelov IHG a spoznávajte krásu celého sveta. Krištáľovo čisté more, rozsiahle veľkomesto, majestátne hory, príjemné počasie a hlavne priateľskí ľudia. Jednoducho stávka na istotu!

Obchody, kde vás odmeníme

O InterContinental Hotels Group

Neviete si predstaviť ráno bez kvalitného hotelového servisu? V tom prípade sú pre vás hotely siete InterContinental Group ako vyšité! IHG má vo svojom portfóliu luxusné hotely ako InterContinental, Holiday Inn, Crowne Plaza, Kimpton a mnohé iné. Tak už nerušiť, príďte upratať neskôr!

InterContinental Hotels Group v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod InterContinental Hotels Group.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa