Zľavový kód Zamio

Doprava zadarmo na Zamio

 

Ak nakúpite v e-shope Zamio v hodnote na 100 €, za dopravu už nemusíte zaplatiť ani cent.

Výhodné balenia na Zamio

 
 

V kategórií Balíčky - AKCIA si môžete prezriež aktuálnu ponuku výhodných balení produktov a nakupovať výhodnejšie.

O obchode Zamio

Zamio arónia

Zamio je spoločnosť, ktorá sa zaoberá pestovaním rôznych poľnohospodárskych plodín aj drobného ovocia. Je to certifikovaný bio výrobca, ktorý dbá na špičkovú kvalitu spracovania. Časť produkcie sa venuje pestovaniu bio ovocia, ako sú arónie, čierne ríbezle a baza. Arónia je profesionálne pestovaná na biofarme na východnom Slovensku za prísnych kontrolovaných podmienok dodržiavania zásad ekologického poľnohospodárstva.

Aróniu je možné v letnom období kúpiť v čerstvom stave a počas zimy v mrazenej forme. Táto superpotravina je jedna z mála plodín, ktorá mrazením nestráca svoje výživové a nutričné vlastnosti. Dostať ju kúpiť aj v sušenej forme, vo forme čaju, smoothie prášku, pečeného čaju a 100 % šťavy. Už ste ju niekedy vyskúšali? Prelistujte si Zamio letáky a zistite viac o ponúkaných výrobkoch.

Arónia a zdravie

Arónia je veľmi prospešná pre zdravie a imunitný systém. Prečo by ste ju mali ochutnať aj vy? Plody arónie majú blahodarný vplyv na krvný obec, znižujú hladinu cholesterolu v krvi a pôsobia priaznivo na krvný tlak. Odporúčajú ju konzumovať pri arteroskleróze a je vhodná aj pre diabetikov. Aróniu nazývajú superpotraviny aj preto, že obsahuje vitamíny, bioflavonoidov a minerálnych látok: železo, vápnik, horčík, fosfor, draslík a zinok. Arónia je bohatý zdroj antioxidantov. Medzi najpredávanejšie produkty z arónie patrí 100 % šťavia BIO Arónia 700 ml, 5l a 3 l.

Zamio eshop

Na stránke Zamio.sk nakúpite ovocné produkty v rôznych formách: 100 % bio šťavy, sušené bio plody, na imunitu a detox, smoothie prášok, ovocný čaj, sirup, pečené čaj, džem a ďalšie produkty. Zoradiť si výrobky môžete aj podľa zloženia: arónia, cvikla, jablko, maliny, rakytník, čierna baza, čierne ríbezle, čučoriedky; alebo vyberáte mixu plodov: arónia, rakytník a jablko, arónia a jablko, rakytník a jablko. Pri vašom najbližšom nákupe nezabudnite využiť Zamio zľavy.

Zamio kontakt

Nakupujte priamo od výrobcu, ktorý má vysoko kvalitné bio produkty a najlepší zákaznícky servis. V prípade otázok sa môžete obrátiť na spoločnosť Zamio emailom: obchod@zamio.sk alebo telefonicky: +421 915 947 950. Tovar je možné vrátiť na adresu: Trhovište 445, Slovensko.

Hledáte podobný obchod v Česku? Můžeme vám doporučit Bioma.cz.

Podobny sklep Straganzdrowia.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Zamio zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

100% šťava Moruša čierna 300ml zadarmo na Zamio.sk

31.05.2020

Zľava -5,99 € na 100 % čučoriedkovú šťavu na Zamio

29.02.2020

Obchody, kde vás odmeníme

O Zamio

Chcete žiť zdravo? Stavte na bio! Nakupujte superpotraviny priamo od výrobcu z certifikovanej bio farmy Zamio. Nájdete tu bio produkty z arónie s liečivými účinkami, z čiernych ríbezlí, bazy, cvikle, jablka, malín alebo rakytníka. Osviežte sa so 100 % bio šťavami, ktoré sú plné energie.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Zamio.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa