Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Internetový obchod s hračkami MonToy založila šikovná slovenská mamička po narodení svojho syna. Inšpiráciou jej bola edukatívna metóda Márie Montessori. Krédom tejto talianskej lekárky a pedagogičky je veta "Pomôž mi, aby som to urobil sám". Pointou e-shopu MonToy.sk je priniesť také hračky, ktoré majú určitú pridanú hodnotu. Všetky MonToy hračky sú vyrobené lokálne. Ich výroba podlieha prísnym kritériam EÚ, takže si môžete byť 100%-ne istí, že sú zdravotne nezávadné a bezpečné. Vaše deti sa hraním s hračkami od MonToy veľa naučia.

Ako povedala sama majiteľka e-shopu, rodič nesie zodpovednosť za svoje dieťa. Mal by sa mu znažiť poskytnúť to najlepšie. To isté platí o hračkách. Všetky hračky, ktoré kúpite v e-shope sú zábavné, ale aj náučné. Hranie sa s nimi stimuluje mozog vašeho dieťaťa. Či už zvolíte hračky Montessori, ktoré sa za posledné roky medzi mamičkami tešia mimoriadnej popularite, alebo stavíte na iné druhy, nespravíte krok vedľa. Dovoľte vašemu dieťaťu, nech sa trošku potrápi a samo príde na to, ako sa s hračkou hrať. Dovoľte mu stavať veže, kocky, dráhy či vzdelávať sa v oblasti prírodovedy. Čím viac stimulujete mozog dieťaťa k tomu, aby sám prišiel na riešenie, tým lepšie sa bude vyvíjať.

Máte otázky ohľadom hračiek, ktoré zoženiete v e-shope MonToy? Kliknite sa na web a v sekcii MonToy kontakty nájdete všetky potrebné informácie. E-shop môžete kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Vďačne vám zodpovedia všetky vaše otázky. Ak vás zaujíma, čo je nové vo svete hračiek, sledujte MonToy blog, ktorý prináša zaujímavé články, ktoré môžu poslúžiť každej mamičke. Kupujte kvalitné, náučné a navyše ručne robené hračky.

Chcete nakupovať najlepšie hračky na trhu za super ceny? Nezabudnite si pravidelne prelistovať MonToy leták. Poruke tak budete mať vždy najnovšie informácie o všetkých výhodných ponukách a akciách. Sledujte MonToy zľavy a na nákupoch pre vašich najmenších ušetríte nemalé peniaze. Dovoľte svojim deťom, nech sa správne rozvíjajú. Stimulujte ich mozog. Kúpte im edukatívne hračky z e-shopu MonToy. Zabavia sa a okrem toho sa niečo nové naučia.

Podobné obchody ako MonToy s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod MonToy.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa