Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Letáky z kategórie Ostatné

NajZlato leták informácie

Všetky platné NajZlato letáky na jednom mieste! Vyberajte z bohatého sortimentu jedinečných a elegantných šperkov. Nájdete tu šperky vysokej kvality, vďaka ktorým zažiarite! Najnovšiu ponuku z aktuálneho NajZlato letáku vám pripravujeme priamo na týchto stránkach. U nás si môžete prelistovať NajZlato leták online.

Certifikované internetové zlatníctvo Najzlato je spoločnosť s 20 ročnými skúsenosťami, ktorá využíva všetky svoje poznatky o práci so šperkami. Krása šperkov z Naj zlato pramení v jedinečnosti, elegancií a skrytom posolstve.

Online zlatníctvo Najzlato.sk vám ponúka šperky vysokej kvality, vďaka ktorým zažiarite! Hľadáte zásnubný prsteň pre vašu priateľku, alebo vám už svoje „áno“ povedala a spoločne chcete nájsť tie pravé obrúčky, ktoré vám budú zdobiť ruky celý život? Na portáli Najzlato.sk nájdete nielen prstene, ale aj náhrdelníky, retiazky, náušnice, prívesky z bieleho, žltého a kombinovaného zlata!

NajZlato je internetové zlatníctvo a ich bohatý sortiment predstavujú prstene so Swarovskeho zirkónmi, retiazky a náramky s vysokým leskom, ale aj prívesky s jemným gravirovaním, oslnivé dámske a detské náušnice. Každý jeden šperk je originál, pričom všetky spája noblesa, nadčasový dizajn a kvalita. Náročnejší zákazníci ocenia 14 karátové zlato, z ktorého sú šperky zhotovené. Urobia radosť vám alebo vyčaria úsmev na tvári milovanej osoby.

Väčšina šperkov sa nachádza priamo v sklade preto je vaša objednávka spracovávaná ihneď po jej prijatí. V prípade, že sa v objednávke nachádzajú šperky, ktoré nie sú skladom, budete kontaktovaný a dohodnete sa na individuálnom termíne dodania. Najzlato vám tovar zasiela po celej Slovenskej republike a doprava je úplne zdarma. Zaplatiť za tovar môžete bankovým prevodom alebo na dobierku. Ani pri jednom z týchto spôsobov platby sa vám neúčtuje žiaden príplatok.

Prihláste sa k odberu NajZlato newsletterom a nepremeškajte už žiadnu akciu. Taktiež si môžete prezrieť dostupné NajZlato letáky, zľavy a kupóny.

Podobné obchody ako Najzlato.sk s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 5 % späť z ceny nákupu v obchode Najzlato.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa