Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Shark leták informácie

Hľadáte nový počítač a neviete aký si máte vybrať? Potrebnú elektroniku nájdete v predajniach Shark alebo v e-shope Shark.sk. Sledujte pravidelne Shark leták z pohodlia domova a na jednom mieste vždy nájdete aktuálne informácie o zľavách a výhodných ponukách. Shark rozosiela letáky pravidelne väčšinou 1x mesačne. Nakupujte vo svojom obľúbenom elektre za tie najvýhodnejšie ceny. Na papierový leták môžete zabudnúť, pretože u nás nájdete Shark leták online.

Shark Computers pôsobí vyše dvadsať rokov na slovenskom trhu v oblasti výpočtovej techniky. Na Slovensku sa nachádza desať predajní Shark, z toho tri predajne sú v Bratislave a ďalšie v mestách Banská Bystrica, Trnava, Žilina, Trenčín, Nitra, Košice a Prešov.

V súčasnosti sortiment spoločnosti Shark predstavuje najširšiu ponuku výpočtovej techniky, ktorá patria hlavne do kategórii ako notebooky a pc, telefóny a tablety, pc doplnky, komponenty, TV a elektro. Okrem toho v ponuke nájdete aj kategórie ako náradie a záhrada, stoličky, auto a bazár. Takmer všetko, čo súvisí s elektronikou a technikou tu bez problémov nájdete a každý kutil si isto vyberie to, čo hľadá. Ak máte kamenné predajne ďaleko, tovar bez problémov kúpite v e-shope Shark.sk.

Sieť špecializovaných elektropredajní prináša svojim zákazníkom rokmi overenú kvalitu za tú najlepšiu cenu. Ich ponuka je tvorená širokým sortimentom výpočtovej techniky. V ponuke nájdete veľké množstvo elektroniky ako notebooky, pc, telefóny, tablety, kamery, herné konzoly, GPS navigácie, reproduktory, televízory, pc doplnky a ďalšie komponenty. Sieť Shark Computers kladie predovšetkým dôraz na rozsah a kvalitu svojich produktov a poskytovaných služieb pred, počas a po nákupe.

Na Shark nájdete prehľadne usporiadaný tovar do kategórii, špeciálne Shark zľavy, či aktuálne novinky. Okrem pravidelných letákov spoločnosť Shark vydáva Shark zľavové kupóny, s ktorými nakupujete ešte výhodnejšie. Chcete nakupovať kvalitnú elektroniku za tie najlepšie ceny? Nezabudnite pravidelne sledovať Shark leták a Shark katalóg.

Podobné obchody ako shark s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod shark.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa